شرکت نرم افزاری به سامان پیشرو رایانه از بدو تاسیس سعی نمود تا با استفاده از تجربیات دیگر همکاران در زمینه نرم افزار و همچنین بهره گیری از تجربیات و کمکهای مشاوران مالی و صنعتی که در زمینه مسایل مالی، اداری و صنعتی سالهای متمادی به صورت کاملاً حرفه ای فعالیت داشته اند باب جدیدی را در زمینه نرم افزارهای مالی و اداری و صنعتی بگشاید، این شرکت در طی این مدت اقدام به تهیه برنامه مجتمع و جامع مالی اداری و صنعتی نموده است، که با توجه به تخصص پرسنل مجرب این مجموعه، توانسته نام خود را به عنوان یکی از شرکتهای شناخته شده در عرصه انفورماتیک کشور مطرح نماید و این مهم ممکن نبود مگر به سعی و همت کلیه بخشهای این مجموعه که در ذیل نام و وظایف محول شده، به تفکیک آمده است:

گروه تحلیل و طراحی

این گروه وظیفه تحلیل وطراحی سیستمهای جدید و همچنین آنالیز و امکان سنجی تغییرات خواسته شده از سوی شرکتهای طرف قرارداد را به عهده دارد.

گروه برنامه نویسی

این مجموعه وظیفه پیاده سازی طراحی های انجام شده توسط گروه تحلیل و طراحی و همچنین بهینه سازی سیستمهای موجود را به عهده دارد.

گروه کنترل

این مجموعه وظیفه تست برنامه های تولید شده و ارجاع ایرادات احتمالی را به گروه برنامه نویسی بر عهده دارد تا امکان وقوع اشکال در برنامه های جدید و نسخه های بروزشده نزد مشتری به حداقل ممکن کاهش یابد.

گروه فروش

برنامه های تولید شده جهت ارایه به مشتریان گرامی به این بخش ارجاع داده میشود، این بخش سعی نموده تا با بهره گیری از تجارب گذشته و به کارگیری علم روز دنیا در زمینه تبلیغات و فروش و نیز با در نظر داشتن صداقت این سیستمها را هر چه بهتر به شرکتها معرفی نماید.

گروه پشتیبانی

یک گروه کاملاً متخصص وآماده که سرلوحه وظایف خود را رعایت انضباط، دقت و مشتری مداری میداند و برای رسیدن به این هدف ازتمامی امکانات موجودکمال استفاده را میبرد، این مجموعه خود به زیر گروه های: نصب و راه اندازی، آموزش و پیاده سازی تقسیم می شود.

گروه مشاوره مالی ، اداری

این گروه متشکل از حسابداران خبره و مجرب در زمینه ارایه خدمات مالی و همچنین مشاوره در تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای مالی ، اداری بوده که سعی این مجموعه ارائه راه کارهای مناسب در خصوص مسائل و مشکلات مالی شرکتهای دیگر میباشد.

این شرکت با داشتن اعضای جوان و با تجربه سعی نموده مجموعه ای کاملاً فعال و پویا بوجود آورد.
تجربه ساخت نرم افزارهای موجود و ارایه نرم افزار های تخصصی برای شرکتها و اصناف خاص؛ به شرکت به سامان پیشرو رایانه امکان ارایه نرم افزارهای قوی و منسجم و خدمات پس از فروش کاملی را میدهد .
خوشبختانه تولید چند ساله نرم­افزار و اجرای پروژه­های بزرگ نرم­افزاری بهشرکت به سامان پیشرو رایانهاجازه می­دهد در کمترین زمان ممکن پیچیده­ترین نرم­افزارها را مطابق با نیاز مشتری ایجاد نماید.
سیاست مشتری ­مداری در شرکت به سامان پیشرو رایانه به طور کامل اجرا می­گردد. به همین دلیل مشتری­ها قادر به دریافت خدمات مناسب و سریع هستند.

VOIP


VOIP

فناوری VOIP تکنولوژی انتقال مکالمات تلفنی روی شبکه یا بستر مبتنی بر داده (Packet) می باشد. در این تکنولوژی اطلاعات صوتی به صورت بسته های دیتا یا Packet روی بستر شبکه منتقل می شود.

سئو


خدمات سئو

فعالان عرصه تجارت الکترونیک، آوردن بیننده به سایت را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. فرقی هم نمی‌کند که سایت چه می‌فروشد و چه خدماتی ارایه می دهد.

خدمات مالی


خدمات مالی

سیستم حسابداری عبارتست از مجموعه ای از اجزای به هم پیوسته در داخل یک موسسه که آثار مالی رویدادهای آن موسسه را به گزارشها و صورتهای مالی تبدیل میکند.

طراحی سایت


طراحی سایت

امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و ... دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکانات و خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت میباشد که امروزه وب را به یکی از مهمترین و موثرترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی تبدیل ساخته است.
درخواست تماس