خدمات مالی

سیستم حسابداری عبارتست از مجموعه ای از اجزای به هم پیوسته در داخل یک موسسه که آثار مالی رویدادهای آن موسسه را به گزارشها و صورتهای مالی تبدیل میکند. ثبت عملیات مربوط به این اجزا و اخذ گزارشات مربوطه جهت ارائه به مدیریت مجموعه یا سازمان‌های‌مالیاتی نیاز به تخصص ویژه‌ای دارد.
شرکت پیشرو با برخورداری از مشاورین مالی زبده و نیروهای متخصص جهت سهولت کار مشتریان گرامی اقدام به ارائه خدمات حسابداری از قبیل آموزش حسابداری، ارائه کدینگ استاندارد، ثبت اسناد و عملیاتی مالی متناسب با فعالیت هر شرکت، ارائه گزارشات مالی جهت اطلاع از گردش مالی شرکت و تعیین سود و زیان آن، ارائه خدمات مروبط به امور دارایی و مالیاتی از قبیل ترازنامه، دفاتر کل و روزنامه، تکمیل اظهارنامه مالیاتی، اظهارنامه ارزش افزوده و صورت الکترونیکی سه ماهه معاملات و ... می‌نماید.
جهت اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت پیشرو ، سرکار خانم عسگری تماس حاصل فرمایید.

درخواست خرید

VOIP


VOIP

فناوری VOIP تکنولوژی انتقال مکالمات تلفنی روی شبکه یا بستر مبتنی بر داده (Packet) می باشد. در این تکنولوژی اطلاعات صوتی به صورت بسته های دیتا یا Packet روی بستر شبکه منتقل می شود.

سئو


خدمات سئو

فعالان عرصه تجارت الکترونیک، آوردن بیننده به سایت را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. فرقی هم نمی‌کند که سایت چه می‌فروشد و چه خدماتی ارایه می دهد.

خدمات مالی


خدمات مالی

سیستم حسابداری عبارتست از مجموعه ای از اجزای به هم پیوسته در داخل یک موسسه که آثار مالی رویدادهای آن موسسه را به گزارشها و صورتهای مالی تبدیل میکند.

طراحی سایت


طراحی سایت

امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها ، سازمان ها و موسسات یک نیاز نیست بلکه ضرورت است . در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت و تولید و نشر اطلاعات در کوتاهترین زمان از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می باشد. این ویژگی دریک وب سایت حرفه ای که تمامی استانداردهای طراحی سایت و بهینه سازی وب را رعایت کرده بیشتر نمود پیدا می کند و این امر باعث شده تا در بین سایت ها رقابتی در جهت بهتر دیده شدن صورت بپذیرد.
درخواست تماس