افزايش اثر بخشي سازمان از طريق تعامل با مشتري بخش اول

افزايش اثر بخشي سازمان از طريق تعامل با مشتري بخش اول

 

رضايت مشتري، صرفا نقطه ورود براي دستيابي به يک رابطه عميق تر است که مبتني بر مشارکت با مشتري مي باشد.

هدف رضايت مشتريان: در حقيقت تفاوت شما و رقباي خود ممکن است در رتبه بندي و ايجاد رضايت مشتري باشد. آنچه که باعث جدا شدن شما از  رقابتان مي شود و رشد کسب و کارتان را تضمين مي کند، اين است که نياز هاي مشتريان خود را تا رضايت کامل آنها برآورده سازيد. مشتري راضي ارزشمندترين دارايي هر سازمان است. مشارکت مشتريان رشد پايدار و سودآور کسب و کار را براي شما تضمين مي کنند. آنها کساني هستند که به فروش مجدد محصولات شما کمک ميکنند و احتمالا آنها را به ديگران توصيه مي کنند. بنابراين، هدف شما نه تنها توليد، بلکه جلب رضايت مشتريان وفادار و ثابت است. بنابراين امروزه، بهره برداري از مشارکت هاي مشتري مهمترين منبع رقابتي سالم است؛ چه از تبليغات، چه محصول توليد شده توسط کاربر، پرسش هاي متداول خدمات مشتري، مجموعه هايي که مصرف کنندگان مي توانند با يکديگر همکاري کنند يا به توسعه محصول کمک کنند.

در اين مقاله مفهوم تعامل با مشتري، اصول و فرآيند تعامل با مشتري، معيارهاي تعامل براي سنجش مشارکت مشتري، استراتژي هاي تعامل با مشتريان آنلاين، چگونگي تعامل موفقيت هاي کسب و کار و روند ارتباط با مشتري را مورد بررسي قرار مي دهد.

خصوصيات نرم افزار حسابداري پيشرو بخش اول

خصوصيات نرم افزار حسابداري پيشرو بخش اول

صاحبان کسب و کار به دنبال نرم افزاري هستند تا بتوانند در کنار امکاناتي که به آنها ارائه ميدهد نيازي به تعويض نرم افزار نباشد. شايد پيش آمده باشد که بارها يک نرم افزار حسابداري در يک مجموعه تعويض شده باشد يا گاهاً ممکن است امکانات نرم افزار جوابگوي کار آن مجموعه را ندهند.

پس بايد شاخصه هايي بابت انتخاب نرم افزار در نظر داشت تا ضمن انتخاب درست نرم افزار حسابداري از متقبل شدن هزينه اضافي جلوگيري شود.

در ادامه به بررسي ويژگي يک نرم افزار مناسب حسابداري مي پردازيم:

برنامه ريزي استراتژيک CRM (مديريت ارتباط با مشتري) قسمت دوم

برنامه ريزي استراتژيک CRM (مديريت ارتباط با مشتري) قسمت دوم

در قسمت اول در ارتباط با برنامه ريزي استراتژک CRM و نوع پياده سازي در مجموعه اشاره کرديم. با مباحثي از جمله شناسايي مشتري و تاثير آن در جمع آوري اطلاعات آنها در مرحله بعد ترغيب مشتري که از طريق تکنيک هاي رفتار با مشتري ميسر خواهد شد. در مراحل بعد حفظ و نگهداري مشتري مي باشد که اصول و فنون مذاکره با مشتري مهمترين اصل در جذب آن ميباشد. در مرحله بعد توسعه مشتري است که با جلب رضايت مشتري و وفادار سازي مشتري ميتوان به اين مهم دست پيدا کرد.

در ادامه به مباحثي مثل CEM ميپردازيم و در ادامه به طراحي نقشه مسير مشتري و بهبود مسير مشتري ميپردازيم.

برنامه ريزي استراتژيک CRM (مديريت ارتباط با مشتري) قسمت اول

برنامه ريزي استراتژيک CRM (مديريت ارتباط با مشتري) قسمت اول

امروزه مديريت ارتباط با مشتريان(CRM) به امري حياتي براي شرکت ها تبديل‌شده است. در واقع يکي از مشکلات اساسي در شرکتها هماهنگي بين پرسنل و مشريان خود هست. براي ايجاد يک CRM استراتژيک مراحلي بايد طي شود تا امکان مديريت مشتريان و روابط آنها با پرسنل را در دست گرفت. اين استراتژي از روند کاري مجموعه و اصلاحات لازم در آن به وجود خواهد آمد. در اين مقاله به نکاتي مي پردازيم که در برنامه ريزي استراتژيک CRM (مديريت ارتباط با مشتري) به شما کمک خواهد کرد:

مديريت ارتباط با مشتري (crm) و استفاده از آن در سيستم خريد و فروش

مديريت ارتباط با مشتري (crm) و استفاده از آن در سيستم خريد و فروش

همانطور که در مقالات پيشين ذکر شد، نرم‌افزار CRM پيشرو رايانه به همراه سيستم‌هاي مختلف مانند خريد و فروش(بازرگاني) قابل پياده‌سازي و اجرا مي‌باشد. در اين روش سفارش مشتري دريافت شده و بعد از آن تيکت پيگيري ثبت مي‌گردد. با اين کار پيگيري سفارش مشتري هم بر اساس مفاهيم CRM و هم از طريق مفاهيم خريد و فروش قابل انجام مي‌باشد.

در ادامه به گوشه‌اي از امکانات اين سيستم اشاره مي‌شود:

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند-بخش چهارم

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند-بخش چهارم

يکي از سريع ترين راه هاي به حداقل رساندن هزينه ها از طريق استفاده از نرم افزار اتوماسيون است. با اتومانيک کردند و چيدمان درست روال هاي کاري در نرم افزار ميتوانيد سهولت کار را بالا برده و با بررسي کار پرسنلي ب کار آنها نظارت داشته باشيد. نشان دادن اطلاعات مشتري، دسترسي سريع به آنها، ثبت جامعه اطلاعات مشتري، گزارشگيري هاي مديريتي از اطلاعات و ...... وبا افزايش بهره وري از زمان کارمندان خواهد بود.

 

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند-بخش سوم

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند-بخش سوم

 بيشتر کار کنيد کمتر زمان صرف کنيد

هنگامي که بازار براي کسب درآمد رقابتي تنگ وجود داشته باشه، کسب و کارهاي بزرگ به دنبال راه هايي براي انجام بيشتر با کمترين هزينه خواهند بود و يکي از سريع ترين راه ها براي پيشبرد و دستيابي به درآمد بيشتر، ساده سازي فرآيندهاي کسب و کار و بهره وري از زمان و بهبود بهره وري فرد است؛ با استفاده از نرم افزار crm و گرفتن گزارشات فروش از نرم افزار ميتوانيد به نتيجه هاي مطلوبي خواهيد رسيد.

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند- بخش دوم

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند- بخش دوم

قرار دادن هدف در چشم اندازهاي مناسب از ابتدا يکي از سريع ترين راه هاي کاهش  اتلاف وقت و بهبود کارآيي کمپينهاي بازاريابي است. مطالعات اخير نشان مي دهد تفاوت در کيفيت داده ها مي تواند به 66 درصد تغيير درآمد از مشتريان تاثير گذار باشد. تقسيم بندي دقيق تر مشتريان، جمع آوري بهتر و کاملتر از مشتريان و کمپين هاي بازاريابي بر اساس اطلاعات مشتريان متمايز کمک مي کند تا شرکت ها روي چشم اندازهايي که احتمال خزيد در مشتريان چه بالقوه و چه مشتري واقعي بيشتر خواهد شد را متمرکز خواهد کرد.

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند- بخش اول

نرم افزار CRM پيشرو يک فناوري توانمند- بخش اول

 

در اقتصاد امروز، سازمانها نميتوانند بر نيروي انساني تکيه کنند تا ارزش روابط مشتريان خود را به حداکثر برسانند؛ بلکه آنها نياز به فناوري ها و ابزارهاي فعال دارند. CRM يک فنآوري است که به سازمان­ها امکان مي دهد تا هرگونه تعامل با مشتري را رديابي و استفاده کنند تا به حداکثر رساندن فرصت هاي درآمد و ارتقاي وفاداري مشتري کمک کنند.

روش‌هاي جستجو سند در سيستم حسابداري پيشرو رايانه

روش‌هاي جستجو سند در سيستم حسابداري پيشرو رايانه

از امکانات هر سيستم حسابداري، امکان گزارشگيري از اسناد مالي مي باشد. گاهي پيش مي‌آيد که حسابدار نياز دارد در سطح ساده‌تر سند و يا آرتيکل خاص از سند را جستجو نموده تا در صورت لزوم آن را ويرايش نمايد. در ادامه به بررسي برخي از روش‌هاي جستجو سند و آرتيکل در نرم‌افزار پيشرو مي‌پردازيم.

انبار گرداني در نرم افزار پيشرو

انبار گرداني در نرم افزار پيشرو

انبارگرداني(Warehouse handling)  در لغت به معني صورت‌برداري از کالاي موجود در انبار و ارزيابي موجودي آن مي‌باشد. براساس استاندارد هاي حسابداري، در انبار شرکتهاي صنعتي، توليدي و بازرگاني مي‌بايست به طور ميانگين ساليانه يک بار اين عمل صورت گيرد تا از وجود کيفي و کمي و در حقيقت کنترل کالاها اطمينان حاصل نمايند. شايان ذکر است با توجه به نوع کالاي موجود در انبار، ابعاد و اهميت کالا زمان اين امر ميتواند کمتر شود.

7 ايده براي برنامه وفاداري مشتري جهت رونق به كسب و كار شما(1)

7 ايده براي برنامه وفاداري مشتري جهت رونق به كسب و كار شما(1)

 

برنامه وفاداري يک برنامه پاداش ارائه شده توسط يک شرکت به مشترياني که اغلب به صورت مداوم از شما خريد مي کنند و يا ترغيب مشتريان ديگر براي خريد از شما. يک برنامه وفاداري مي تواند يک خدمات رايگان، پاداش، کوپن ها يا حتي محصولات آزاد را پيشبيني کند.

طبق گزارش سرشماري در سال 2015، خانوارهاي آمريکايي در برنامه هاي وفاداري به طور متوسط 29 عضو دارند، اما تنها 12 نفر از آنها فعال هستند. شرکت ها پول و وقت خود را از دست مي دهند و مشتريان از کسب و کارهايي که به آنها وفادار هستند ارزش بيشتري نمي برند.

اين سوال که چگونه مي توان ارزش هاي کافي در برنامه هاي خود اضافه کرد تا مشتريان خود را بازگرداند براي مجموعه هايي مطرح ميشود که با توجه به رقابت در بازار و اشباع شدن آن مطلع و در جستجوي راهي براي جذب مشتريان قبلي خود هستند.

4 راه نرم افزار CRM كه مي تواند به شما كمك كند كمپين هاي بازاريابي بهتر را ايجاد كنيد(2)

4 راه نرم افزار CRM كه مي تواند به شما كمك كند كمپين هاي بازاريابي بهتر را ايجاد كنيد(2)

در مقاله قبل در ارتباط با اهميت نرم افزار CRM در تشکيل کمپين هاي بازاريابي صحبت شد به مواردي اشاره شد. چهار راه کليدي و پر اهميت براي آن تعريف کرديم که يکي از آنها را توضيح داديم در اين مقاله با راه هاي ديگر آشنا خواهيد شد:

 

4 راه نرم افزار CRM كه مي تواند به شما كمك كند كمپين هاي بازاريابي بهتر را ايجاد كنيد

4 راه نرم افزار CRM كه مي تواند به شما كمك كند كمپين هاي بازاريابي بهتر را ايجاد كنيد

 مشتريان امروزي با انواع تبليغات روبه رو ميشوند که باعث سردرگمي در خريد خواهد شد. ايميل هاي تبليغاني، پيامک هاي مختلف، بيلبوردها و مطبوعات و .....و مهمتر از آن، چگونگي تبليغ و نوع رساندن پيام به مخاطب را ميرساند؟

اين بديهي است که مشتري در صورت رضايت از کالا يا خدمات شما خود يک بازارياب مي باشد و با معرفي شما ميتواند تاثير بسزايي براي تبليغات کالا يا خدمات شما داشته باشد.

مركز هزينه در نرم افزار پيشرو

مركز هزينه در نرم افزار پيشرو

همانطور که ميدانيد به واحد هايي که انجام عمليات مربوط به آنها مشمول هزينه مي شود مرکز هزينه مي‌گويند. به عبارتي مرکز هزينه بخشي از واحد توليدي است که در آنجا براي توليد محصول و يا انجام خدمات هزينه‌اي صورت مي‌پذيرد. هرچه تعداد مراکز هزينه بيشتر باشد، کنترل هزينه با دقت بيشتري صورت مي‌پذيرد.

بررسي حساب تفصيلي

بررسي حساب تفصيلي

 

در هر بنگاه اقتصادي، اين نوع کد حساب کاملا بر اساس فعاليت آن مجموعه مشخص مي‌‌گردد. تمام سر فصل هاي شخصي هر مجموعه شامل نام مشتريان، حسابهاي بانکي و ... در اين سطح قرار مي‌‌گيرد. قابل توجه است روش برخورد با سطح تفصيلي حسابها و تعداد سطوح تفصيلي مورد استفاده در هر بنگاه اقتصادي مي‌تواند متفاوت باشد. در حسابداري تفکيک حسابها به دلايل مختلف صورت مي‌‌گيرد.  به عنوان مثال موجودي نقد و بانک/ بانک‌ها کد حساب معين  بوده و حسابهاي بانکي در تفصيلي قرار مي‌‌گيرند.

در ادامه به برخي کاربرد هاي حساب تفصيلي اشاره مي‌‌گردد:

اهميت پياده سازي CSM يا اندازه گيري رضايت مندي مشتري

اهميت پياده سازي CSM يا اندازه گيري رضايت مندي مشتري

امروزه يکي از اهداف شرکتها جلب رضايت مشتري مي باشد. اين رضايت با شناخت و توجه به نياز هاي مشتري و برآورده کردن آنها محقق ميشود که در تعاريف بيشتر به اين نكته توجه شده است. در حقيقت مشتري بعد از خريد يا گرفتن خدمات از شرکتها آن را با كيفيت دانست پس مشتري از خريد خود راضي ميباشد. در نتيجه بايد بيش از انتظارات مشتريان را در نظر گرفت تا به نتيجه مطلوب که همان رضايت مشتري است رسيد. برخي از محققين بر اين عقيده هستند که رضايت مندي مشتريان فقط بر پايه ي انتظارات آنان نمي باشد بلكه به نيازهاي اساسي آنها بايد اهميت داد. CSM و يا همان  ميزان رضايت مشتريان، عموماً زماني از طرف شرکتها اهميت داده ميشود که درمي يابند سود آنها در جلب رضايت مشتريان است و اين اصل که هزينه ي مشتري جديد چندين برابر مشتريان قديم و نگهدار از آنها ميباشد.

مديريت شكايت مشتريان پيرو خدمات پس از فروش

مديريت شكايت مشتريان پيرو خدمات پس از فروش

تهيه روش سيستمي و فرآيند هاي مورد استفاده براي بهينه کردن شيوه ي رسيدگي به شکايتهاي مشتريان از جمله بهترين فرصت هاي سرمليه گذاري پيش روي شرکت ها در امور خدمت رساني به مشتريان دانست. در زير به ارائه ي چند دليل اشاره ميشود؛

بررسي شاخه هاي حسابداري

بررسي شاخه هاي حسابداري

هر نرم‌افزار حسابداري با توجه به نوع خاصي از حسابداري طراحي شده است. بنابراين براي تهيه نرم‌افزار حسابداري مناسب که به خوبي پاسخگوي نيازهاي سازمان باشد بهتر است تفاوت بين انواع شاخه‌هاي حسابداري را بدانيد.

در اين مقاله مهم ترين شاخه هاي حسابداري را بررسي ميکنيم.

ارزش خدمات پس از فروش از نظر مشتري

ارزش خدمات پس از فروش از نظر مشتري

در سالهاي اخير خدمات و گارانتي نقش مهمي در بازار امروز ايفا ميکند. بازاري پر از رقابت که با ارائه کالا و خدماتي مناسب ميتواند سردمدار آن شود.

ميتوان گفت ارايه خدمات به مشريان مستلزم مديريتي قوي تيمي متخصص به همراه نرم افزاري قوي ميتواند بهترين خدمات را به مشتري ارائه دهد که نتيجه آن رضايت مشتري ميباشد.

نكاتي ناگفته در ارتباط با تهيه نرم‌افزار CRM

نكاتي ناگفته در ارتباط با تهيه نرم‌افزار CRM

 

بسياري از مديران در زمان تهيه نرم‌افزار CRM تنها زمان خريد نرم افزار را در نظر گرفته و به آينده آن توجه ندارند. تصور کنيد مبلغ قابل توجهي صرف آموزش و سفارشي سازي نرم افزار گرديده ولي به نتيجه لازم نرسيده ايد. در اين صورت يا بايد قيد هزينه هاي پرداختي را زده و نرم‌افزار ديگري تهيه نماييد و يا با تمام مشکلات موجود کار خود را با همين نرم‌افزار ادامه دهيد. در ادامه به نکاتي اشاره مي‌شود که مي‌تواند در درازمدت باعث نااميدي شرکت ها از نرم‌افزار و در نتيجه تعويض نرم‌افزار گردد. توجه به اين موارد کمک مي‌کند تا در زمان خريد مواردي که در آينده ممکن است برايتان مشکل‌ساز شود هم در نظر داشته باشيد:

مولفه هاي قابل اعتماد بودن براي جلب رضايت مشتريان

مولفه هاي قابل اعتماد بودن براي جلب رضايت مشتريان

مولفه هاي قابل اعتماد بودن براي جلب رضايت مشتريان

نوع خدمات رساني به مشتري در زمان گارانتي براي هر مجموعه مهم است. هدف از خدمت­ رساني به مشتري در جهت جلب رضايت مشتري خواهد بود. مولفه هاي زيادي ميتوانند کمک کنند تا اين هدف محقق شود؛ يکي از اين مولفه ها قابل اعتماد بودن مي باشد که يکي از ابعادي است که مشتري براي قضاوت در مورد کيفيت خدمات لحاظ ميکند. با استفاده از نرم افزار گارانتي (خدمات پس از فروش) رسيدن به اين هدف را آسانتر خواهد کرد.

انواع برنامه هاي وفاداري

انواع برنامه هاي وفاداري

در مقاله بخش اول 6 نوع از برنامه هاي وفاداري نام برده شد، که ميتواند ما را به سمت موفقيت هدايت کنند ايجاد وفاداري در مشتري يک ايده با ارزش و قديمي مي باشد.

قرار دادن پاداش در بسياري از اشکال مختلف در طول سالهاي متمادي صورت گرفته است، در حالي که ارزش اصلي خود يعني نگهداري مشتري را حفظ کرده اند به لطف پيشرفت در برنامه هاي کاربردي وب و توانايي براي رديابي هر خريد يک مشتري محبوبيت و اثربخشي اين برنامه ها سر به فلک کشيد است.بيشتر کسب و کارها در حال کشف راهي براي تبديل ايده هاي آزمايش شده اين برنامه هاي وفاداري به چيزي که متناسب با اهداف کسب و کار خودباشد هستند. در اين مقاله ما قصد داريم براي نشان دادن تعداد کمي از رايج ترين انواع برنامه هاي وفاداري، که به شما کمک خواهد کرد بهترين گزينه مناسب کسب و کار خود را انتخاب کنيد.

حال به دو مورد از مواردي که قبلا اشاره شد صحبت خواهيم کرد:

ويژگي‌هايي نرم‌افزار CRM براي كسب و كارهاي مختلف

ويژگي‌هايي نرم‌افزار CRM براي كسب و كارهاي مختلف

چه ويژگي‌هايي نرم‌افزار CRM را براي کسب و کارهاي مختلف ضروري مي‌کند؟

آيا تا کنون به ضرورت وجود يک نرم‌افزار CRM براي کسب و کار خود فکر کرده‌ايد؟ تا بحال به تأثيري که وجود يک نر‌م‌افزار CRM مي‌تواند بر کسب و کار شما داشته باشد فکر کرده ايد؟

در اين مقاله به تعدادي از ويژگي‌هاي يک نرم‌افزار CRM اشاره خواهيم کرد :

CRM پيشرو يك استراتژي پر سرعت

CRM پيشرو يك استراتژي پر سرعت

ما معتقديم که با استفاده از يک سيستم CRM استراتژي سرعت حرکت در مسير رشد براي مجموعه شما بيشتر خواهد شد. بنابراين ما مي خواهيم با به اشتراک گذاشتن تجربيات خود براي شما، بالا بردن کار شرکت خود را در زمينه هايي مانند فروش، بازاريابي و خدمات به مشتريان شما را در اين راه تا نتيجه همراهي خواهيم کرد .

اين تجربيات تا حدي براساس چند هزار پياده سازي و تجربه با چندين مشتري که با استفاده از نرم افزار CRM پيشرو است./CRM/نرم-افزار-CRM

باشگاه مشتريان يك ابزار قدرتمند

باشگاه مشتريان يك ابزار قدرتمند

 

باشگاه مشتريان يک ابزار قدرتمند

بهترين برنامه هاي وفاداري در تلاش براي به دست آوردن "به اشتراک گذاري با مشتري" است. با ارائه مشوق هاي منحصر به فرد، شما آنها را تشويق ميکنيد به طوري که آنها به بازديد از کسب و کارشما و خريد بيشتر ترغيب ميگردند. آنها را به بازديد و استفاده از محصولات و خدمات خود، به جاي رقبا تشويق کنيد.

برنامه وفاداري با ايجاد يک محيط تعاملي به شما براي ايجاد ارتباط با مشتريان خود اجازه مي دهد. اين يک اتفاق نيست. اين يک فرايند براي تغيير رفتار مشتري است. تغيير آن به طوري که آنها را به خريد محصولات و يا استفاده از خدمات خود ترغيب نماييد.

ايجاد برنامه وفاداري موفق

ايجاد برنامه وفاداري موفق

ناگفته هايي در ارتباط با استفاده از باشگاه مشتريان و ايجاد يک برنامه وفاداري موفق

باشگاه مشتريان زماني نتيجه بخش خواهد بود که برنامه ريزي و هدف خاصي را دنبال کند. با استفاده از نرم افزار باشگاه مشتريان و با مديريت آن ميتوانيد نتيجه اي بلند مدت از آن را در جهت پيشبرد اهداف خود ببينيد. در اين مقاله به بخشي از نکاتي مي پردازيم که شايد از ديده ما دور باشد:

 

 

راهكار هاي مناسب براي انتخاب نرم افزار CRM

راهكار هاي مناسب براي انتخاب نرم افزار CRM

تا به حال ممکن است بار ها به ذهنتان رسيده باشد که نرم افزار CRM تهيه کنيد. بارها پيش آمده باشد که براي سروسامان دادن به کار بازاريابي و فروش و اطلاعات مشتريان برنامه هاي پياده کرده باشيد که براي مدت کوتاهي عملي شده باشد. وقت گذاشته باشيد براي استعلام قيمت و تصميم درستي براي خريد نرم افزار CRM نگرفته باشيد؟! بازار نرم افزار CRM متنوع ميباشد پس براي انتخاب يک نرم افزار CRM درست، بايد به مواردي توجه کنيد که در زير به چند مورد اشاره شده است:

 

راه‌كارهاي افزايش پذيرش CRM توسط كاربران

راه‌كارهاي افزايش پذيرش CRM توسط كاربران

در سال‌هاي اخير پيشرفت‌هاي بسياري درزمينه استفاده از نرم افزارهاي CRM رخ داده است. با اين وجود هنوز هم کارکنان فروش براي ثبت کامل اطلاعات مشتريان و نيز پيگيري آن‌ها از طريق نرم‌افزار، مقاومت کرده و ترجيح مي‌دهند با استفاده از کاغذ و به صورت سنتي کار را پيش ببرند. در ادامه راه‌کارهايي ارائه شده است تا کاربران راحت‌تر با اين نرم‌ افزارها منطبق شوند:

باشگاه مشتري چيست؟

باشگاه مشتري چيست؟

باشگاه مشتري چيست؟

يک باشگاه مشتري ميتواند به عنوان آغاز يک راه ارتباطي مشتري با شما باشد و با ارائه تخفيفات و پروموشن هاي مختلف به صورت منظم  آنها را به خريد بيشتر هدايت مي کنيم. هدفي که فعاليت بيشتر مشتريان و افزايش وفاداري آنها با ايجاد يک رابطه عاطفي بين فروشنده و خريدار خواهد بود.

شاخص هاي مديريت ارتباط با مشتري

شاخص هاي مديريت ارتباط با مشتري

چه شاخص هايي باعث اثربخش بودن يک سيستم مديريت ارتباط با مشتريان مي‌شود؟ آيا تا به حال به اين موضوع فکر کرده ايد؟

نرم افزار CRM، حوزه بسيار وسيع داشته و سه بخش بازاريابي، فروش و خدمات پس از فروش را در بر دارد. در اين نوشته سعي بر آن است به بررسي چند شاخص مهم در حوزه خدمات مشتريان اشاره شود.

انواع برنامه هاي وفاداري بخش اول

انواع برنامه هاي وفاداري بخش اول

 

انواع برنامه هاي وفاداري 

 

انواع برنامه هاي وفاداري که ميتواند ما را به سمت موفقيت هدايت کنند به 6 دسته ي زير تقسيم مي شود :

1.     برنامه هاي وفاداري به شيوه زندگي خالص

2.     برنامه ميل بر اساس  درجه

3.     سيستم هاي وفاداري بر اساس نقطه

4.     برنامه مبتني بر جامعه

5.     برنامه هاي ائتلاف

6.     برنامه هاي وفاداري به ترکيبي

در زير به دو نوع از برنامه هاي وفاداري که در بالا نامبرده شد اشاره خواهيم کرد.

رضايت مندي و نارضايتي مشتريان

رضايت مندي و نارضايتي مشتريان

 

بررسي شکايت مشتريان در پي نارسايي هاي خدمات پس از فروش

وقتي مشتريان از يک کالا يا خدماتي ناراضي هستند، چه خواهد شد؟ رفتار شکايت آميز مشتري اصطلاحي است که همه ي اعمال متفاوت را که مشتريان هنگام نارضايتي از خريد بروز ميدهند را شامل ميشود. در مجموع پنج رفتار عمده شکايت آميز مشتريان مورد شناسايي قرارداده شده است.

 

خدمات پس از فروش و جلب رضايت مشتري

خدمات پس از فروش و جلب رضايت مشتري

تعريف عملياتي خدمات پس از فروش را ميتوان بدين صورت تعريف نمود: فرآيند پشتيباني از مشتري، فروش و تضمين خريد هاي آتي. خدمات پس از فروش در نرم افزار عبارت است از :

 1. استقرار
 2. آموزش
 3. توسعه ي خدمات پس از فروش
 4. بهبود نحوه عملکرد نرم افزار

 

تاثير وجود CRM در شركت ها

تاثير وجود CRM در شركت ها

 

آيا تاکنون به اين فکر کرده ايد که راه‌اندازي نرم‌افزار CRM يا همان مديريت ارتباط با مشتري چه تأثيري در بهبود روند فروش شرکت خواهد داشت؟ آيا تا به حال به ضرورت وجود نرم افزار CRM در مجموعه خود فکر کرديد؟ آيا تابه حال به از دست رفتن اطلاعات خود بعد از ترک پرسنل فروش خود فکر کرده ايد؟ چند درصد از مشتريان شما در اثر فراموشي و گذشت زمان از دست رفته اند؟

 

گزارشات چك وبانك سيستم صرافي

گزارشات چك وبانك سيستم صرافي

گزارشات چک وبانک سيستم صرافي:

در نرم افزار صرافي قسمت خزانه داري براي ثبت دريافت و پرداخت و گردش وجوه نقد در فرم هايي که در اين مقاله توضيح داده خواهد شد.  

ماهيت حساب ها و اختتام سال مالي (بخش دوم)

ماهيت حساب ها و اختتام سال مالي (بخش دوم)

پس از آن انتخاب سطح جهت اختتام که ميتواند شامل سطوح مختلف باشد انجام ميگيرد . اين مورد نيز جزء ويژگي هاي ديگر نرم افزار حسابداري پيشرو ميباشد. پس از انجام اين مراحل حسابدار ، حساب سود و زيان که براي بستن حسابهاي موقت استفاده ميشود را انتخاب نموده و حسابهاي موقت بسته ميشود.

انواع سند هاي حسابداري

انواع سند هاي حسابداري

در سيستم هاي حسابداري براي ثبت هر رويداد مالي از فرمي استفاده ميکنند که به آن " سند حسابداري" گفته ميشود. سندهاي حسابداري به دو نوع دستي و کامپيوتري تقسيم ميشود. در سندهاي دستي که به صورت سنتي ازآنها استفاده ميشده است، ابتدا سند را چاپ ميکردند و سپس به صورت دستي اطلاعات را در آن وارد ميکردند. البته اين روش امروزه کاربرد چنداني ندارد.

در اسناد کامپيوتري ، فرم خام سند توسط کامپيوتر نمايش داده ميشود و پس از نمايش اطلاعات توسط کاربربا استفاده از کامپيوتر، در سند وارد ميشود.

 

بررسي گزارشات خريد و فروش نرم افزار صرافي

بررسي گزارشات خريد و فروش نرم افزار صرافي

 

گزارش فروش:

 در نرم افزار صرافي پيشرو با استفاده از منوي گزارش فروش مي توانيد از کليه فروش هاي خود گزارشات خاصي تهيه کنيد.

گزارش خود را مي توانيد در بازه تاريخ مشخصي تنظيم کنيد. همچنين مي توانيد کد طرف حساب، کد گروه کالا، کد نوع کالا، کد کالا و حتي بر اساس نام کاربري که فروش را ثبت کرده است گزارش هاي خود را تنظيم  کنيد.

 

ماهيت حساب ها و اختتام سال مالي (بخش اول)

ماهيت حساب ها و اختتام سال مالي (بخش اول)

 

در واحدهاي تجاري امروز عمليات مربوط به حسابداري در دو بازه زماني انجام ميشود.

- يکي در طي دوره مالي تعيين شده

- ديگري در پايان هر دوره مالي

اولين عمليات حسابداري که در طي دوره انجام ميشود شامل جمع آوري اطلاعات مالي واحد تجاري و تجزيه و تحليل آنها و تحليل عملکرد واحد تجاري است. در اين مرحله حسابهاي مناسب با ماهيت صحيح جهت ثبت کل معاملات و عمليات مالي واحد تجاري تعيين شده و در دفاتر روزنامه ثبت ميگردند.

گزارشات بخش منبع سيستم صرافي

گزارشات بخش منبع سيستم صرافي

برخي از گزارشات بخش منبع سيستم صرافي:

گزارش موجودي منبع:

در اين منو، کد منبع را وارد کرده بر مبناي قيمت يک، قيمت دو، آخرين قيمت فروش، آخرين نرخ حواله گزارش گيري مي کنيم. از منابع مي توانيم به تفکيک گزارش تهيه نماييم. براي گزارشگيري از آخرين نرخ حواله، حواله ما بايستي قيمت گذاري شده و فيلد تا تاريخ وارد شود. مي توانيم گزارش به تفکيک منبع يا موجودي کلي داشته باشيم.

 

گزارشات نرم افزار CRM

گزارشات نرم افزار CRM

گزارشگيري درسيستم CRM پيشرو رايانه

 ايده اصلي نرم افزار CRM  کمک به شرکت‌ها براي استفاده از تکنولوژي و منابع انساني در به دست آوردن ديدي بهتر نسبت به رفتارهاي تجاري و ارزشي است که هر مشتري براي سازمان ايجاد مي کند. بعد از تهيه نرم‌افزار CRM و ورود اطلاعات، تهيه گزارش از عمليات انجام شده مي‌تواند به اين امر کمک نمايد.

شناخت مشتريان و شناخت انتظارات آنها در راستاي خدمات پس از فروش

شناخت مشتريان و شناخت انتظارات آنها در راستاي خدمات پس از فروش

شناخت مشتريان و شناخت انتظارات آنها در راستاي خدمات پس از فروش

اکثر شرکت ها تصور مي کنند که مشتريان خود را ميشناسند و شايد اين مطلب تا حدود زيادي درست است ، اما نکته اينجاست که شناخت داراي سلسله مراتب خاصي است که بدين صورت که هر چه دانش ما از مشتريان بيشتر باشد شانس بيشتري نيز براي راضي کردن آنها خواهيم داشت.

مزاياي استفاده از سيستم CRM چيست؟

مزاياي استفاده از سيستم CRM چيست؟

مزاياي استفاده از سيستم CRM چيست؟

در بازار نرم افزار هاي بازاريابي تنوع زيادي از سيستم هاي مديريت ارتباط با مشتري(CRM) وجود دارند. سوالي که اينجا مطرح ميشود اين است که  چه چيز آن ها را متمايز مي کند؟

گردش وجوه نقد

گردش وجوه نقد

صورتهاي مالي

واحد هاي تجاري جهت اتخاذ تصميم هاي مالي مناسب و پرسود براي مجموعه خود نيازمند بازنمايي اطلاعات خلاصه شده و طبقه بندي شده هستند که به اين گزارشات صورتهاي مالي گفته ميشود. صورتهاي مالي مهمترين بخش نرم افزارهاي حسابداري ميباشند و تهيه اين گزارشات جزء اساسي ترين وظايف حسابداران در هر دوره مالي ميباشد .

اهميت ايجاد باشگاه مشتريان

اهميت ايجاد باشگاه مشتريان

مقدمه :

در تعريف باشگاه مشتريان ايجاد يک رابطه بين مشتري و سازمان آمده است که اهميت زيادي در دهه گذشته پيدا کرده است. شرکت ها متوجه شده اند که با حفظ مشتريان وفاداراز طريق تکرارخريد نه تنها فروش افزايش پيدا مي کند بلکه کاهش چشمگيري در هزينه پيدا کردن مشتريان جديد اتفاق مي افتد.

نحوه صدور فاكتور در سيستم صرافي

نحوه صدور فاكتور در سيستم صرافي

فروش

در اين قسمت فاکتور فروش را صادر مي نماييد که شامل دو Tab است : الف) ثبت فروش        ب)جستجو

 

روش قيمت گذاري و بدست آوردن سود و زيان در نرم افزار صرافي پيشرو

روش قيمت گذاري و بدست آوردن سود و زيان در نرم افزار صرافي پيشرو

قيمت گذاري:

جهت به دست آوردن بهاي تمام شده ارزها در هر منبع نياز به قيمت گذاري تا تاريخ مورد نظر است.

سه روش جهت محاسبه بهاي تمام شده وجود دارد:

FIFO,LIFO,Moving average

كارت وفاداري

كارت وفاداري

 

برنامه هاي وفاداري و استراتژي هاي بازاريابي توسط تجار براي تشويق مشتريان به ادامه خريد و يا استفاده از خدمات کسب و کار طراحي شده اند.

 اين برنامه ها پوشش بسياري از انواع کسب که هر يک با ويژگي هاي مختلف و پاداش متفاوت را شامل مي شود

 

باشگاه مشتريان وفاداري يا رضايت

باشگاه مشتريان وفاداري يا رضايت

 توسعه و رقابت  در محيط کسب و کار , شرکت ها را به تجزيه و تحليل و تجديد نظر در هر عمليات و فعاليتشان در به دست آوردن مزيت رقابت  با ساير شرکتهامجبور کرده است.دو روش معمول براي رقابت در بازار شرايط  قيمت و کيفيت محصول  است. با اين حال، مطالعات نشان مي دهد، اين دو بازه بسيارآسان توسط ساير رقبا قابل تقليد مي باشد  و در نتيجه ,اين مورد باعث مي شود که تسلط خود را از مزيت  ايجاد  يک بازار رقابتي پايداراز دست بدهيم .

كيفيت مبني بر خدمات پس از فروش

كيفيت مبني بر خدمات پس از فروش

 اکثر شرکتها در سراسر دنيا براي افزايش کيفيت محصول از روشهاي مختلفي بهره مي‌برند. يکي از بهترين روش ها تشکيل دايره کنترل کيفيت است که عبارت است از يک گروه تجمعي غير رسمي که براي تحليل موانع و مشکلات مربوط به کيفيت و فرآيند توليد، جلساتي تشکيل مي‌گردد و راه حل هايي جهت بهبود محصول و ارائه خدمات به مشتريان به مديريت مجموعه ارائه مي‌گردد.

CRM بايدها و نبايدها

CRM بايدها و نبايدها

وقتي سيستم هاي CRM به درستي پياده سازي شوند،  ميتواند نتيجه خوبي داشته باشد. ولي گاهي اوقات پروژه‌هاي CRM به دلايلي به نتيجه نمي‌رسند. در ادامه به 10 مورد از بايد ها  و نبايد هاي يک پروژه CRM اشاره مي‌کنيم:

نحوه صدور فاكتور خريد و تسويه آن در نرم افزار صرافي پيشرو

نحوه صدور فاكتور خريد و تسويه آن در نرم افزار صرافي پيشرو

در اين قسمت فاکتور خريد را صادر مي نماييد که شامل دو Tab است : الف) ثبت خريد        ب)جستجو

تعريف خدمات پس از فروش

تعريف خدمات پس از فروش

 يکي از نکات بسيار مهم در مورد هر نوع محصول خدمات پس از فروش است.

ارائه خدمات پس از فروش در صنف هاي مختلف متفاوت بوده که در اينجا به عده ي عمده اين خدمات در بخش نرم افزاري اشاره ميشود؛ موجود بودن نرم افزار هاي جانبي ، حفظ و نگهداري از ديتابيس و اطلاعات مشتريان ، مجهز بودن امکانات و تحصيلات براي رسيدگي به موقع به مشکلات مشتريان، برطرف کردن ايرادات احتمالي ديتابيسي و... از اهميت ويژه اي برخوردار است و مزيت عمده بشمار ميرود.

 

ماهيت حسابها

ماهيت حسابها

در واحدهاي تجاري امروز عمليات مربوط به حسابداري در دو بازه زماني انجام ميشود.

- يکي در طي دوره مالي تعيين شده

-ديگري در پايان هر دوره مالي

اولين عمليات حسابداري که در طي دوره انجام ميشود شامل جمع آوري اطلاعات مالي واحد تجاري و تجزيه و تحليل آنها و تحليل عملکرد واحد تجاري است. در اين مرحله حسابهاي مناسب با ماهيت صحيح جهت ثبت کل معاملات و عمليات مالي واحد تجاري تعيين شده و در دفاتر روزنامه ثبت ميگردند.

12راه براي افزايش علاقمندي مشتري

12راه براي افزايش علاقمندي مشتري
 1. ارزش قايل شدن براي وفاداري مشتري:
  قدرداني از مشتريان قديمي و وفادار مي‌تواند تأثير مثبتي در بهبود روابط في‌مابين داشته باشد. جهت سهولت در اين کار، ما به شما نرم افزار باشگاه مشتريان شرکت پيشرو رايانه را پييشنهاد ميکنيم.

 

چه زماني به سيستم مديريت ارتباط با مشتري نياز داريد؟

چه زماني به سيستم مديريت ارتباط با مشتري نياز داريد؟

اين سوالي است که اغلب مديران شرکت ها از خود مي‌پرسند. بسياري افراد به دليل اينکه به صورت سنتي کار کرده اند به سختي زير بار هزينه هاي مالي و زماني تهيه نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري نمي‌روند. غافل از اينکه تهيه يک نرم افزار خوب و کارآمد مي‌تواند کمک مناسبي در بهبود شرايط کاري و برقراري روابط بهتر با مشتريان باشد.

ترازنامه و نحوه نمايش آن در نرم افزار پيشرو

ترازنامه و نحوه نمايش آن در نرم افزار پيشرو

صورتهاي مالي

واحد هاي تجاري جهت اتخاذ تصميم هاي مالي مناسب و پرسود براي مجموعه خود نيازمند بازنمايي اطلاعات خلاصه شده و طبقه بندي شده هستند که به اين گزارشات صورتهاي مالي گفته ميشود. صورتهاي مالي مهمترين بخش نرم افزارهاي حسابداري ميباشند و تهيه اين گزارشات جزء اساسي ترين وظايف حسابداران در هر دوره مالي مباشد .

تعريف كارتابل در نرم افزار CRM پيشرو

تعريف كارتابل در نرم افزار CRM پيشرو

شرکت مهندسي پيشرو رايانه امکان دسترسي به کارتابل تحت وب همزمان با کارتابل آفلاين و نيز CRM تحت وب مطابق با نرم افزار آفلاين را فراهم نموده است. با استفاده از کارتابل تحت وب، بدون درنظر گرفتن محدوده جغرافيايي و در هر ساعت از شبانه روز مي‌توانيد به دفتر کار خود دسترسي داشته و با استفاده از CRM تحت وب در هر زمان  به اطلاعات مشتريان و تيکت هاي مربوطه دسترسي داشته باشيد.

 

امكان ايجاد باجه در نرم افزار پيشرو

امكان ايجاد باجه در نرم افزار پيشرو

در صرافي هايي که داراي  باجه هاي متفاوت جهت خريد و فروش ارزهاي مختلف و مسکوکات هستند مي توان از امکاني در نرم افزار صرافي به نام باجه استفاده نمود.

اين امکان داراي 4 فرم زير مي باشد:

مفهوم خدمت به مشتريان

مفهوم خدمت به مشتريان

مفهوم جديد خدمت به مشتريان در بازار رقابت امروزي بدين شکل ميباشد که قسمت کوچکي از ساختمان مرکزي شرکت به ارائه خدمات اختصاص ندارد و بلکه کل سازمان از مديران ارشد تا کارکنان عادي همگي در برآورده ساختن نيازهاي مشتريان موجود و مشتريان بالقوه نقشي برعهده دارند.

چرا نرم افزار CRM تحت وب؟

چرا نرم افزار CRM تحت وب؟

نرم افزار تحت وب

مسلما هر مجموعه امکانات مالي محدود براي يک پروژه خاص در نظر مي‌گيرد. براي پروژه خريد و راه‌اندازي نرم افزار نيز همينگونه است. براي راه اندازي هر نرم‌افزار چند کاربره، پيشرفته و امروزي، به يک سيستم به عنوان سرور با قابليت سخت‌افزاري مناسب و سيستم‌هايي به عنوان کلاينت و به تعداد کارير با قابليت سخت‌افزاري معمولي نياز داريد. بدين ترتيب بخش زيادي از مبلغ درنظر گرفته شده مي‌بايست براي تهيه سرور و کلاينت ها هزينه گردد که خود باعث محدود شدن تعداد کاربر(به دليل عدم وجود بودجه جهت تهيه سيستم کلاينت) مي‌گردد.

نحوه اجراي حوالجات ارزي در نرم افزار پيشرو

نحوه اجراي حوالجات ارزي در نرم افزار پيشرو

حوالجات ارزي :

امروزه روش هاي نويني براي تبادل ارز در سراسر دنيا وجود دارد که يکي از معتبر ترين و اصولي ترين روش ها ارسال و دريافت حوالجات ارزي مي باشد. تعريف کلي ازحواله ارز در حقيقت انتقال يا دريافت ارز به منظور دريافت ارز از يک شخص و پرداخت آن به شخص ديگر ميباشد واز طريق يکي از شعب در مقصد در يافت ميشود که اين کار به وسيله نرم افزار صرافي پيشرو صورت خواهد گرفت.

 

تاريخچه صرافي

تاريخچه صرافي

صرافي

در معنا؛ صرافي يعني مبادله انواع پول . علت پيدايش اين شغل، نياز مردم به مشخص کردن، صحت وزن و عيار مسکوکات گوناگون است. بي اطلاعي از وزن و عيار صحيح آنها مي‌توانست زيان بار باشد. ريشه بانکداري مدرن امروزي را مي توان  شغل صرافي دانست.

 

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت پنجم)

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت پنجم)

در اين مقاله آخرين مورد مربوط به دلايل استفاده از نرم افزارCRM توسط مشتريان را بررسي مينماييم:

 • بهبود آگاهي از مشتري:

رديابي رفتار مشتري و سليقه مشتري يک انگيزه براي يک شرکت براي پياده سازي سيستم CRM است. شرکت ها مي توانند با استفاده از اين اطلاعات سعي در ايجاد و توسعه محصولات و خدمات پيشرفته تري نمايند.از آنجا که دانش مشتري به سرعت در حال تغيير است برنامه هاي کاربردي نرم افزارCRM کمک به سازماندهي و بهبود دانش شرکت در مورد مشتريان با تجزيه و تحليل رفتار خريد از طريق کانال هاي مختلف مينمايد. سيستم هاي CRM را ميتوان به عنوان  يک مزيت رقابتي در بهبود شرکت با استفاده از مجموعه اي از اطلاعات مربوط به مشتري در سفارشي کردن محصول و خدمات با توجه به نيازهاي مشتري در نظر گرفت.  

 

بررسي خدمات پس از فروش در راستاي كيفيت محصول

بررسي خدمات پس از فروش در راستاي كيفيت محصول

امروزه شرکتهايي که در زمينه مارکتينگ (بازاريابي)  موفق بوده اند اهميت کيفيت محصول و ارائه خدمات به مشتريان را بيشتر درک نموده اند. اين شرکت و سازمان ها متوجه شده اند که تمرکز بر نيازهاي مشتريان به معني توجه به کيفيت محصول و ارائه خدمات به مشتريان است. هر سازمان مشتري گرا بايد به اين دو نکته مهم توجه نمايند.

كاربرد هاي باشگاه مشتريان

 كاربرد هاي باشگاه مشتريان

باشگاه مشتريان را مي توان يک کلوب  براي ارتباط  بين افراد يا سازمان ها تعريف کنيم که بوسيله يک ارگان و به منظورايجاد ارتباطات مستقيم و منظم بين اين اعضاء ايجاد شده است و به آنها مجموعه اي از منافع را ارائه مي کند . هدف باشگاه مشتريان،‌‌‌‌فعال کردن مشتريان و افزايش وفاداري آنها بوسيله ايجاد يک رابطه مستقيم است.

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت چهارم)

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت چهارم)

در مقاله هايي که در نوشته هاي قبلي ذکر گرديد دلايل استفاده از CRM به اختصار توضيح داده شد. در اين نوشتار به چند مورد ديگر اشاره ميگردد:

 

صورتهاي مالي

صورتهاي مالي

 

واحد هاي تجاري جهت اتخاذ تصميم هاي مالي مناسب و پرسود براي مجموعه خود نيازمند بازنمايي اطلاعات خلاصه شده و طبقه بندي شده هستند که به اين گزارشات صورتهاي مالي گفته ميشود. صورتهاي مالي مهمترين بخش نرم افزارهاي حسابداري ميباشند و تهيه اين گزارشات جزء اساسي ترين وظايف حسابداران در هر دوره مالي مباشد .

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت سوم)

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت سوم)

در ادامه مقاله قبل که به دو مورد از دلايل استفاده از CRM  اشاره کرده بوديم در اين مقاله نيز دو مورد ديگر را بررسي مينماييم:

دلايل استفاده ازنرم افزار CRM ( قسمت دوم)

دلايل استفاده ازنرم افزار CRM ( قسمت دوم)

منافع CRM  براي مشتريان

با بررسي مطالعات قبلي، آنچه که نمود پيدا ميکند موارد زير ميباشد:

 • بهبود خدمات به مشتريان
 • افزايش خدمات شخصي
 • پاسخگويي به نيازهاي مشتري
 • تقسيم بندي و ضوابط
 • بهبود سفارشي سازي بازاريابي
 • ادغام چند کار در يک کار
 • صرفه جويي در زمان
 • بهبود دانش مشتري

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت اول)

دلايل استفاده از نرم افزار CRM (قسمت اول)

CRM  يک رويکرد استراتژيک است که در آن با درک نياز هاي مشتريان و سعي در انجام آن نيازها منجر به رضايت مشتريان ميگردد. مشتريان کليد حياتي براي هر کسب و کار و براي کمک به رشد آنها هستند. بنابراين، اجراي برنامه هاي کاربردي CRM يکي از ابزارهاي مهم است که کمک خواهد کرد به مديران و شرکت ها براي افزايش بيش از پيش رضايت و وفاداري مشتريان. علاوه بر اين، برخي از مزايايي که مشتريان پس از اجراي CRM را تحت تاثير قرار خواهد داد اين مزايا به مشتريان کمک خواهد کرد در جهت استفاده شاد و دلپذير  از امکانات نرم افزار CRM  براي کار با شرکت هايي که محصول و خدمات خود را به آنها ارائه ميکنند.

 

چرا فروشندگان به نرم افزار CRM نياز دارند؟(قسمت دوم)

چرا فروشندگان به نرم افزار CRM نياز دارند؟(قسمت دوم)

CRM ابزاري است که نه تنها مشکلات کليدي را حل مينمايد، در واقع قادربه رسيدگي به ديگر  مسائل با فشار کمتر به سازمان ميباشد.تعدادي از اين موارد به اختصار در مقاله قبلي توضيح داده شد در زير  ادامه اين موارد توضيح داده شده است:

چرا فروشندگان به نرم افزار CRM نياز دارند؟(قسمت اول)

چرا فروشندگان به نرم افزار CRM نياز دارند؟(قسمت اول)

بزرگترين چالش هايي که عموم سازمانها با آن مواجه هستند دو مورد ميباشد:

 1) چگونگي رسيدن به افراد واجد شرايط و پيگيري سرنخ ها

2) چگونگي اولويت بندي فعاليتهاي مربوط به فروش.

 

بررسي روال تبليغات در نرم افزار CRM

بررسي روال تبليغات در نرم افزار CRM

با توجه به فرآيندهايي که در مقاله هاي قبلي توضيح داده شده، مشخص گرديد که در نرم افزارCRM پيشرو ايجاد روال يکي از مهمترين بخشهاي مربوط به نرم افزار CRM پيشرو ميباشد. يکي ديگر از روالهايي که در سازماني که در مقاله هاي قبلي در رابطه با آن صحبت شد، ايجاد گرديد؛ روال تبليغات ميباشد. در واقع با طراحي و اجراي روال تبليغات يکي از مهمترين مباحث مربوط به جذب درآمد در هر سازمان طراحي شده و به اجرا  در مي آيد.

 

بررسي روند ثبت شكايت در نرم افزار CRM

بررسي روند ثبت شكايت در نرم افزار CRM

با توجه به فرآيندهايي که در مقاله هاي قبلي توضيح داده شده، مشخص گرديد که در نرم افزار CRMپيشرو ايجاد روال يکي از مهمترين بخشهاي مربوط به نرم افزار CRM پيشرو ميباشد. بر اين مبنا يکي از مهمترين روالهاي قابل پياده سازي در هر سازمان روال ثبت شکايات ميباشد. همانگونه که همگان ميدانند، يک سازمان براي پويايي و نگهداري مشتريان قبلي نيازمند داشتن اطلاعات بروز از مشتريان و نحوه تعامل پرسنل با مشتريان ميباشد. با توجه به اينکه دليل استفاده از  CRM به جهت تعامل بيشتر با مشتريان بوده و رضايت مشتريان باعث افزايش نقدينگي و درآمدزايي بيشتر خواهد شد.

دلايل نياز به داشتن باشگاه مشتري

دلايل نياز به داشتن باشگاه مشتري

چگونه مي توان استراتژي هاي مورد استفاده در حفظ وفاداري مشتري را توصيف نمود؟

فورنل  بيان مي کند که استراتژي هاي دفاعي با تلاش براي حفظ مشتريان موجود، به معني رفع موانع تغيير و افزايش رضايت مشتري مي باشد. رفع موانع باعث جلوگيري از  تغييرات پر هزينه مانند تغيير نام تجاري و هزينه هاي مبادله که هزينه هاي احساسي هستند، مي شود.

 

بررسي روال آموزش در نرم افزار CRM

بررسي روال آموزش در نرم افزار CRM

يکي از مواردي که در نرم افزار CRM پيشرو ديده شده است تعريف فرآيندهاي مختلفي است که اين فرآيندها ميتواند در مديريت ارتباط با مشتري کمک شاياني بنمايد. در سازماني که در مقاله هاي قبلي به آن اشاره گرديد يکي از فرآيندهاي تعريف شده فرآيند آموزش است. اين فرآيند باعث رشد دانش پرسنل سازمان در رابطه با شغل خود و در نتيجه ارتباط موثرتر با مشترکين مربوط به سازمان ميگردد. شرکت مهندسي به سامان پيشرو رايانه با همکاري کارشناسان سازمان مورد نظر، در نرم افزار CRM پيشرو روالي در زمينه آموزش پياده نمودند

بررسي پياده سازي روالها در نرم افزار CRM-بخش دوم

بررسي پياده سازي روالها در نرم افزار CRM-بخش دوم

در مقاله قبلي در مورد سازماني با رويکرد خدمات مراقبتي صحبت شد که در اين سازمان با توجه به راه اندازي نرم افزار CRM پيشرو به بررسي نحوه راه اندازي نرم افزار CRM پيشرو در آن سازمان و نتايج آن پرداختيم.

در اين سازمان پس از چينش ساختار سازماني، روند موجود بررسي گرديد و با توجه به تغييراتي که در اين روند داده شد روالهاي مختلفي تعريف و طراحي گرديد. يکي از اين روالها روند عقد قرارداد جديد است:

 

بررسي پياده سازي روالها در نرم افزار CRM-بخش اول

بررسي پياده سازي روالها در نرم افزار CRM-بخش اول

پياده سازي نرم افزار CRM پيشرو در مجموعه ها علاوه بر اين که نياز به خود نرم افزار را مي طلبد احتياج به ابزارهاي ديگري نيز دارد. به عنوان مثال در يک سازماني که خدمات مراقبت و پرستاري ارائه ميکند، براي پياده سازي نرم افزار CRM پيشرو با توجه به کارشناسي هاي صورت گرفته، موارد زير به عنوان ابزارهاي پياده سازي سيستم مشخص گرديد:

 

رضايتمندي مشتري در نرم افزار CRM

رضايتمندي مشتري در نرم افزار CRMبا توجه به اين که رضايتمندي مشتري يکي از مهمترين موضوعات در زمينه CRM مي باشد. مي بايست در سازمان ها و شرکت ها بخشي جهت پيگيري اين موضوع بوجود بيايد. در اين بخش دو قسمت عمده وجود خواهد داشت يکي از آنها گرفتن رضايتمندي از مشتري پس از انجام هر کار و ديگري در زمينه ثبت شکايت مشتري و به نتيجه رساندن اين شکايت وکسب رضايتمندي مشتري بعد از شکايت مي باشد.

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار CRM – بخش دوم

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار CRM – بخش دوم

پس از اينکه  سيستم هاي مالي  براي مشتريان فعال ميشود، معمولاً سوالاتي مطرح ميگردد که اين سوالات پس از تماس با بخش پشتيباني و خدمات پس از فروش جواب داده ميشود. با توجه به اينکه اين سوال و جوابها در سيستم CRMپيشرو ثبت ميگردد در اين مقاله نمونه اي از سوالات مربوط به CRM پيشرو آمده است :

 

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري – بخش چهارم

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري – بخش چهارم

پس از اينکه  سيستم هاي مالي  براي مشتريان فعال ميشود، معمولاً سوالاتي مطرح ميگردد که اين سوالات پس از تماس با بخش خدمات پس از فروش جواب داده ميشود. با توجه به اينکه اين سوال و جوابها در سيستم CRMپيشرو ثبت ميگردد در اين مقاله نمونه اي از سوالات مربوط به حسابداري پيشرو آمده است :

 

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري-بخش سوم

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري-بخش سوم

 

پس از اينکه  سيستم هاي مالي  براي مشتريان فعال ميشود، معمولاً سوالاتي مطرح ميگردد که اين سوالات پس از تماس با بخش پشتيباني و خدمات پس از فروش جواب داده ميشود. با توجه به اينکه اين سوال و جوابها در سيستم CRMپيشرو ثبت ميگردد در اين مقاله نمونه اي از سوالات مربوط به حسابداري پيشرو آمده است :

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري-بخش دوم

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري-بخش دوم

پس از اينکه  سيستم هاي مالي  براي مشتريان فعال ميشود، معمولاً سوالاتي مطرح ميگردد که اين سوالات پس از تماس با بخش پشتيباني و خدمات پس از فروش جواب داده ميشود. با توجه به اينکه اين سوال و جوابها در سيستم CRMپيشرو ثبت ميگردد در اين مقاله نمونه اي از سوالات مربوط به حسابداري پيشرو آمده است :

 

نكاتي درباره بازاريابي اينترنتي براي صاحبان مشاغل كوچك و خرد

نكاتي درباره بازاريابي اينترنتي براي صاحبان مشاغل كوچك و خرد

صاحبان مشاغل خرد مي‌توانند مزاياي زيادي را از روش‌هاي بازاريابي اينترنتي به دست آورند. اينترنت مي‌تواند به رشد يک بيزينس و کسب و کار کمک شاياني نمايد و بازاريابي اينترنتي مي‌تواند به فرد کمک کند تا تمامي مزاياي فرصت‌هاي ايجاد شده در دنياي آنلاين را کسب کند.

 

برنامه وفاداري مشتري

برنامه وفاداري مشتري

برنامه‌ وفاداري مشتري Loyalty program استراتژي‌هاي بازاريابي خاصي را طراحي مي‌کند تا مشتريان را به تداوم خريد و يا استفاده از خدمات يک بازار تجاري ترغيب کند. برنامه‌هاي لويالتي بسياري وجود دارند که دربرگيرنده انواع مختلف بيزينس و تجارت هستند که هر کدام خصوصيات و طرح‌هاي پاداش‌دهي متنوعي دارند.

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار CRM - بخش اول

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار CRM - بخش اول

با توجه به گسترش روزافزون علم مديريت ارتباط با مشتري در ميان صاحبان کسب و کار و تاثير آن بر موفقيت مجموعه‌هاي تجاري، نرم‌افزارهايي براي پياده سازي اين علم به نام نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري طراحي شده و در بازار موجود مي‌باشند. نرم‌افزار CRM  پيشرو نيز با داشتن امکاناتي وسيع و کاربردي و قيمتي مناسب، سعي بر ارائه خدمات به مشتريان گرامي دارد.

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري – بخش اول

پرسش وپاسخ هاي متداول نرم افزار حسابداري – بخش اول

حسابداري علم جمع‌آوري اطلاعات مالي يک مجموعه (خانه، شرکت، موسسه و ...) يا شخص و نگهداري حساب و کتاب آن مي‌باشد. نرم افزار حسابداري يک نوع نرم افزار مالي کاربردي مي‌باشد که جهت مکانيزه نمودن و رايانه‌اي کردن اين حساب و کتاب‌ها طراحي شده است. نرم افزار حسابداري پيشرو يکي از قوي‌ترين نرم‌افزارهاي مالي موجود در بازار است که با توجه به قوانين مالي کشور و نحوه کار شرکت‌ها و موسسات تجاري و زير نظر مميزين مالياتي طراحي شده و مورد تاييد سازمان امور مالياتي کشور مي‌باشد.

آنچه در اين مقاله نوشته شده است مجموعه‌اي از سوالات کاربران سيستم حسابداري پيشرو مي‌باشد که در هنگام تماس با پشتيباني پرسيده شده اند.

تعرفه هاي جديد سازمان نظام صنفي رايانه اي براي ارائه خدمات شركتهاي نرم افزاري

تعرفه هاي جديد سازمان نظام صنفي رايانه اي براي ارائه خدمات شركتهاي نرم افزاري

هر شرکت نرم افزاري موجود در کشور که اقدام به تهيه نرم‌افزارهايي نظير نرم افزار حسابداري، نرم افزار CRM، نرم افزار وفاداري مشتري و باشگاه مشتريان جهت اتوماسيون امور مالي و اداري شرکت‌ها مي‌نمايد، با توجه به زماني که براي طراحي نرم‌افزارهايش صرف کرده است و همچنين امکانات آن نرم‌افزار و البته با توجه به برند خود و سياست‌هاي داخلي‌اش اقدام به قيمت گذاري نرم‌افزارهاي مالي اداري خود مي‌نمايد.

مديريت ارتباط با مشتري (نرم افزار CRM)، از مفهوم تا نرم‌افزار

مديريت ارتباط با مشتري (نرم افزار CRM)، از مفهوم تا نرم‌افزار

براي کار کردن، تجارت، بيزينس يا به معناي واقعي کلمه "پول درآوردن" نياز به يک عنصر وجود دارد: "مشتري"! مشتري چه مرد و چه زن مي‌تواند موفقيت يا شکست هر کاري را تعيين کند. ديگر دوراني که در آن از هر جنس در بازار يک يا دو تا وجود داشت و بين برندهاي مختلف رقابتي وجود نداشت تمام شده است و با توجه به تنوع کاري و محصولي موجود در بازار رقابت تنگاتنگي نيز بين صاحبان مشاغل مختلف درگرفته است.

سئوي كلاه خاكستري نتايج جستجوي خود را بدون نقض قوانين ارتقا دهيد

سئوي كلاه خاكستري نتايج جستجوي خود را بدون نقض قوانين ارتقا دهيد

سئوي کلاه خاکستري يک روش سئو است که از سئوي کلاه سفيد ريسک بالاتري دارد اما احتمال اينکه منجر به جريمه شدن سايت شما توسط موتورهاي جستجو شود بسيار کم است. معمولا روشهاي سئوي کلاه خاکستري نه از سئوي کلاه سفيد پيروي مي‌کنند و نه از سئوي کلاه سياه.

 

قانون ارزش افزوده و نحوه ثبت آن در نرم افزار حسابداري

قانون ارزش افزوده و نحوه ثبت آن در نرم افزار حسابداري

چند سالي است که رقمي تحت عنوان ماليات بر ارزش افزوده به رقم نهايي خريد کالا و خدمات در کشور اضافه شده است. به اين منظور روي قيمت تعيين شده يک کالا يا خدمات درصدي (در حال حاضر 9 درصد) محاسبه شده و به اين قيمت اضافه شده و از خريدار اخذ مي‌گردد سپس در فواصل معين (هر سه ماه يکبار، ظرف 15 روز از آغاز سه ماهه جديد) توسط فروشنده به اداره امور ماليات بر ارزش افزوده پرداخت مي‌گردد.

 

نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري يا دفترچه تلفن؟

نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري يا دفترچه تلفن؟

بسياري از کاربران نرم افزار CRM هنگام تماس با بخش پشتيباني از نرم افزار خود با عنوان دفترچه تلفن ياد مي کنند. اطلاق اين نام به نرم افزار مديريت ارتباط با مشتريان بنا به دلايلي که در اين مقاله گفته مي‌شود صحيح نمي‌باشد.

 

FATF چيست و چه نقشي در سيستم مالي بانكها دارد

FATF چيست و چه نقشي در سيستم مالي بانكها دارد

اگر نگاهي به بحث داغ شبکه‌هاي اجتماعي بياندازيم توافق با FATF و تحريم جنبش‌هاي مقاومت مانند حزب الله و سپاه قدس توسط بانک‌هاي ايراني نظير بانک سپه و بانک ملت در صدر اين بحث‌ها قرار گرفته‌اند. FATF مخفف جمله Financial Action Task Force on Money Laundering مي‌باشد که به معناي اتحاديه بين‌المللي مبارزه با پولشويي است و در حقيقت مجموعه‌اي است که به مبارزه با هرگونه تخلف اقتصادي ناشي از تبادلات مالي غيرقانوني در کشورها مي‌پردازد.

تاثير استفاده از باشگاه مشتريان در افزايش فروش شركت هاي نرم افزاري

تاثير استفاده از باشگاه مشتريان در افزايش فروش شركت هاي نرم افزاري

استفاده از نرم افزار باشگاه مشتريان و سنجش وفاداري مشتري در ميان شرکت‌هاي کوچک و بزرگ در حال حاضر رو به افزايش است. بانک‌ها با راه اندازي باشگاه مشتريان و امتيازدهي به تراکنش‌هاي مشتريان خود آنها را به بيشتر کردن اين تراکنش‌ها تشويق مي‌کنند. فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي نيز به ازاي خريدهاي اعضاي باشگاه مشتريان خود، آنها را به خريد بيشتر ترغيب مي کنند.

پياده سازي استاندارد APQC درنرم افزار CRM

پياده سازي استاندارد APQC درنرم افزار CRM

يکي از مهمترين مواردي که در نرم افزارهاي اداري و بخصوص در سيستم مديريت ارتباط با مشتري (CRM) مطرح مي باشد، استاندارد سازي و فرآيند سازي مي باشد. استانداردهاي مختلفي براي راه اندازي يک تجارت وجود دارد که يکي از معروفترين آنها استاندارد APQC مي باشد در اين استاندارد مفاهيمي وجود دارد که مي بايست در اين زمينه مطرح گردد.

نرم افزار حقوق و دستمزد و ثبت هاي حسابداري آن

نرم افزار حقوق و دستمزد و ثبت هاي حسابداري آن

 جهت محاسبه و پرداخت حقوق پرسنل، و همچنين مطالبات دستگاه‌هاي قانوني مرتبط با حقوق و دستمزد نظير بيمه و ماليات نياز به يک سري ثبت هاي مربوط به حقوق پرسنل مي باشد. هر کارمند در ماه هاي 31 روزه حدود 227 ساعت و 20 دقيقه و در ماه هاي 30 روزه حدود 220 ساعت کارکرد عادي دارد.

نرم افزار حسابداري مناسب و نگهداري اسناد در موفقيت كسب و كار راه اندازي شده

نرم افزار حسابداري مناسب و نگهداري اسناد در موفقيت كسب و كار راه اندازي شده

يک بيزينس و کسب و کار مي‌تواند کار هيجان‌انگيزي باشد، اما به موفقيت رساندن آن مسئوليت بسيار سختي مي‌باشد. حسابداري کسب و کار و نگهداري اسناد مالي آن از جمله مهم‌ترين مسئوليت‌ها براي صاحبان مشاغل مي‌باشد. بسياري معتقدند که نگهداري ريال به ريال حساب و کتابهاي يک شرکت کاري خسته‌کننده مي‌باشد اما تنها راه اطمينان از موفقيت و سودآوري کسب و کار همين مي‌باشد.

7 برنامه وفاداري مشتري كه باعث افزايش ارزش گذاري در باشگاه مشتريان مي‌شود

7 برنامه وفاداري مشتري كه باعث افزايش ارزش گذاري در باشگاه مشتريان مي‌شود

 آيا مي‌دانستيد که مشتريان قديمي يک کسب و کار حدود 5 تا 10 برابر بيشتر از به دست آوردن مشتري جديد به آن سود مي‌رسانند؟ علاوه بر اين مشتريان قديمي 67 درصد بيشتر از مشتريان جديد پول پرداخت مي‌کنند. با توجه به اين آمار يک مدير موفق بايد به اين موضوع که چگونه مشتريان قبلي خود را به خريد کالا يا خدمات جديد از خود ترغيب نمايد.

مبناي بهاي تمام شده در حسابداري صنعتي

مبناي بهاي تمام شده در حسابداري صنعتي

حسابداري صنعتي يا همان حسابداري بر مبناي بهاي تمام شده يکي از شاخه‌هاي علم حسابداري مي باشد که در آن هر گونه اطلاعات مرتبط با هزينه‌هاي صورت گرفته در يک بيزينس و محاسبه بهاي تمام شده خدمات و محصولات آن بررسي و ثبت گرديده و يک مدير موفق با تحليل گزارشات مربوطه راهکارهايي براي مديريت هزينه و کم کردن آن ارائه مي‌دهد.

روكش سند چيست؟

روكش سند چيست؟

هر حسابدار موظف است تراکنش‌هاي مالي روزانه شرکت خود را در نرم افزار حسابداري آن شرکت ثبت کند. به اين صورت که کد و عنوان حساب مورد استفاده در سند را انتخاب کرده و رقم تراکنش را به آن اختصاص مي‌دهد و براي آن شرحي درج مي‌نمايد. پس از اتمام صدور سند، حالا مي‌بايست از سطور درج شده يک گزارش چاپي ايجاد شده و پرينت گرفته شود و سپس تمام ضمايم مربوط به تراکنش‌هاي ثبت شده به آن پرينت ضميمه گردد. به اين پرينت اصطلاحا روکش سند گفته مي‌شود.

اجزاي اصلي نرم افزار CRM

اجزاي اصلي نرم افزار CRM

در حال حاضر رويکرد سازمانهاي متوسط و بزرگ به سمت و سويي کشيده شده است که اکثر آنها نياز به يک نرم افزار جامع جهت پيگيري کليه ارتباطات خود چه در داخل شرکت و چه خارج از شرکت دارند. بدين منظور استفاده از نرم افزار CRM به مفهوم مديريت ارتباط با مشتري فقط مي تواند قسمتي از کل نياز سازمان را برآورد نمايد.  روش ديگري که در حال حاضر مطرح مي باشد سيستم CRM با استفاده از فرآيند سازي مي باشد .

تعريف نرم افزار باشگاه مشتريان

تعريف نرم افزار باشگاه مشتريان

همانگونه که در اکثر شرکتها، موسسات و سازمانها مصطلح مي باشد، باشگاه به معني گردهمايي گروهي از افراد در يک تشکل منسجم مي باشد. بدين معنا ميتوان باشگاه مشتريان را به معناي گردهمايي گروهي از مشتريان يک سازمان، موسسه يا شرکت يا يک برند خاص معني کرد که اين گردهمايي داراي مفهوم خاصي مي باشد.

تعريف نرم افزار CRM

تعريف نرم افزار CRM

اصولاً ساده ترين تعريفي که ميتوان از CRM ارائه داد کلمه ((پيگيري)) مي باشد. يک سازمان براي اينکه بتواند کارهايي را که در درون سازمان تعريف ميگردد؛ سازماندهي نموده و بر مبناي آن ارتباط ميان سازمان خود و مشتريان را به طور منظم برقرار نمايد نياز به سيستمي جهت برقراري اين امور و نظم دهي دارد.

نحوه تسويه در نرم افزار پخش مويرگي

نحوه تسويه در نرم افزار پخش مويرگي

يکي از دغدغه هاي اساسي در نرم افزارهاي پخش مويرگي نحوه تسويه با مشترياني است که محصول به دستشان رسيده است. به دليل اينکه در اينگونه سيستم ها با حجم عظيمي از تحويل محصولات به فروشندگان مواجه ميشويم بنابراين نحوه تسويه فاکتورهاي ارسالي نيازمند داشتن يک سيستم دقيق و کارا بوده که نرم افزار پخش مويرگي پيشرو با ارايه راهکارهاي مطمئن در اين زمينه به کمک کاربران آمده است.

طراحي سايت استاندارد

طراحي سايت استاندارد
براي آنکه وب سايت شما بتواند رسالت خود را به خوبي انجام دهد و بتواند بازديدکنندگان را به خود جذب کرده و سئوي خوبي داشته باشد، بايد داراي يک سري اصول اوليه جهت استاندارد بودن طراحي سايت باشد.

اهداف پياده سازي نرم افزار CRM در سازمان

اهداف پياده سازي نرم افزار CRM در سازمان

يکي ازمهمترين مواردي که در راه اندازي CRM  مد نظر سازمانها ميباشد، اهدافي است که سازمان با پياده سازي CRM در جهت رسيدن به آنها ميباشد.

برگزيده اي از بهترين روش هاي سئوي سايت

برگزيده اي از بهترين روش هاي سئوي سايت
در اين مقاله 9 شيوه سئو که باعث خوشنودي گوگل و حتي کاربران سايت مي‌شود را معرفي خواهيم کرد. با خواندن اين مقاله مي‌توانيد تعيين کنيد که به کدام روش نياز داريد تا احترام و محبت بزرگترين موتور جستجوي دنيا را به دست آوريد.

6 اشتباه رايج در طراحي سايت و نحوه تصحيح آن ها

6 اشتباه رايج در طراحي سايت و نحوه تصحيح آن ها

براي همه پيش مي آيد که نگاهي به سايتي که طراحي کرده اند انداخته و متوجه شده اند که اشتباه کرده‌اند؛ در اين مقاله نگاهي به تعدادي از اشتباهات رايج در طراحي سايت و نحوه اصلاح يا عدم ارتکاب آن‌ها انداخته شده است.

نكاتي پيرامون طراحي يك فروشگاه اينترنتي

نكاتي پيرامون طراحي يك فروشگاه اينترنتي

براي بالا بردن نرخ بازاريابي اينترنتي و در نتيجه افزايش فروش محصولات يک شرکت از طريق اينترنت، طراحي يک فروشگاه اينترنتي اصولي و سازمان يافته و جذاب از اهميت بالايي برخوردار است. فروشگاه اينترنتي بايد بتواند علاوه بر جذب بازديدکننده، او را تشويق به گشت و گذار بيشتر در سايت و در نهايت خريد آنلاين کند.

آشنايي با ITIL و مفهوم واقعي آن

آشنايي با ITIL و مفهوم واقعي آن
ITIL چيست؟ اين واژه انگليسي مخفف واژگان Information Technology Infrastructure Library است که در فارسي آن را کتابخانه زيربنايي فناوري اطلاعات معني کرده اند. اين روش در اواخر سال 1980 توسط يک شرکت بريتانيايي تدوين شده و هم اکنون جايگاه ويژه اي در تمام دنيا پيدا کرده است.

سهولت در ثبت سند نرم افزار حسابداري مالي پيشرو

سهولت در ثبت سند نرم افزار حسابداري مالي پيشرو

سهولت کار کاربر با نرم افزار مالي خريداري شده امري بسيار مهم مي باشد. اصولا از نرم افزار و کامپيوتر بالاخص نرم افزارهاي مالي و اداري جهت راحت تر و دقيق تر شدن کار استفاده مي شود. يکي از فرم هاي نرم افزار حسابداري پيشرو که کار با آن بسيار راحت و سريع است، فرم ثبت سند در نرم افزار حسابداري مالي مي باشد. در اين نوشتار راهنماي کامل کار با اين فرم به همراه ريزه کاري هاي موجود در فرم که کار را براي هر کاربري با هر سطحي راحت مي سازد درج مي گردد.

لوگوي جديد گوگل

لوگوي جديد گوگل
شايد شما هم با باز کردن سايت گوگل از ديدن لوگوي جديد اين شرکت متعجب شده باشيد. موضوع اين است که شرکت گوگل پس از راه اندازي شرکت مادري به نام "آلفابت" به نيت راه اندازي يک هولدينگ بزرگ، و ايجاد تغييرات وسيع و بزرگ در ساختار خود لوگوي خود را نيز به شيوه اي جديد طراحي کرده است.

امكان ارسال پيام به پنل نرم افزار مديريت ساختمان اضافه گرديد

امكان ارسال پيام به پنل نرم افزار مديريت ساختمان اضافه گرديد
به دليل نياز مشتريان محترم شرکت به سامان پيشرو رايانه براي ارسال پيام به مالکين و مستاجران، اين امکان به روشي ساده و کامل ايجاد گرديد.

انواع مراحل ثبت چك در نرم افزار حسابداري و صدور سند آن

انواع مراحل ثبت چك در نرم افزار حسابداري و صدور سند آن
يکي از زير سيستم هاي نرم افزار حسابداري، نرم افزار چک و بانک مي باشد. در اين زير سيستم کليه چک ها دريافت شده از مشتريان يا اشخاص ديگر و نيز کليه چک هاي صادر شده ثبت و مراحل مختلف روي آن ها اعمال ميگردد و در نهايت صدور سند حسابداري تمامي اين مراحل صورت ميپذيرد.

هر چند وقت يك بار براي سئو محتواي جديد در سايت انتشار دهيم؟

هر چند وقت يك بار براي سئو محتواي جديد در سايت انتشار دهيم؟
يکي از سوالاتي که براي سئوکارها مطرح است اين است که هر چند وقت يک بار محتواي جديد در سايت انتشار دهيم؟ لازم است هر روز يک مطلب جديد نشر کنيم يا دو سه پست در هفته کافي است؟ براي کمک به تصميم گيري شما در اين رابطه، پيشنهاداتي در اين مقاله ارائه ميگردد.

چند نكته ساده كه طراحي وب سايت شما را ارتقا ميدهد

چند نكته ساده كه طراحي وب سايت شما را ارتقا ميدهد

وب سايت خود را چگونه طراحي کنيد، استفاده (يا عدم استفاده) از چه رنگ بندي، فونت و عکسي ضامن موفقيت سايت شما (نرخ فرار از سايت پايين و نرخ تسعير بالا) در برابر شکست آن (رها سازي بالاي سايت و خريد کم) مي باشد؟ در اين نوشتار به چندين نکته در اين زمينه اشاره ميکنيم:

چند ويژگي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - نرم افزار CRM - كه همه كسب و كارها به آن نياز دارند

چند ويژگي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري - نرم افزار CRM - كه همه كسب و كارها به آن نياز دارند

استفاده از نرم افزار CRM مديريت ارتباط با مشتريان براي پيگيري و کنترل روال هاي فروش و ارتباط با مشتريان بالقوه و دائمي در حال حاضر امري اجتناب ناپذير مي باشد. در اين مقاله با چند ويژگي بارز يک نرم افزار CRM مناسب آشنا مي شويد.

صدور سند حسابداري براي دريافت و پرداخت نقدي به تفكيك نوع

صدور سند حسابداري براي دريافت و پرداخت نقدي به تفكيك نوع
در مقاله هاي پيشين گفته شد که براي صدور سند حسابداري به صورت حرفه اي، لازم است حسابدار بتواند براي صدور سند هر ثبت حسابداري کدينگ منطبق با آن را انتخاب و استفاده نمايد. در اين نوشتار پيرامون ثبت سند دريافت و پرداخت نقدي به تفکيک نوع آن صحبت ميکنيم...

7 مورد كه بايد در هنگام نوشتن متن براي سئوي سايت بدانيد

7 مورد كه بايد در هنگام نوشتن متن براي سئوي سايت بدانيد
در سال 2015 رنکينگ بالاي گوگل به ميزان زيادي به محتواي سايت و کيفيت آن بستگي دارد. اما هنوز هم شمار زيادي از مردم هستند که نميدانند چگونه مطلبي بنويسند که خوانندگان را درگير خود کند. در اين مقاله به 7 نکته براي نوشتن يک مقاله مناسب سئو اشاره مي‌کنيم:

6 راه براي افزودن شبكه هاي اجتماعي به طراحي سايت

6 راه براي افزودن شبكه هاي اجتماعي به طراحي سايت

بسياري از شرکتها تصور ميکنند که وب سايتشان اولين و تنها مرکز آنلاين برند و کسب و کارشان مي‌باشد. اما تعداد بي شماري از مصرف کنندگان از شبکه هاي اجتماعي به عنوان نقطه شروع به دست آوردن اطلاعات درباره محصولات و تبليغات، اطلاع از نظر خريداران ديگر، شنيدن پيشنهادات و جستجو براي سرويس هاي خريداران استفاده مي کنند. اگر شما هم ميخواهيد با مخاطبان اين شبکه ها تعامل داشته و از آن ها مشتري هاي جديد جذب کنيد، 6 نکته زير را مطالعه کنيد.

10 سايتي كه به عنوان ابزار سئو ميتوان از آنها استفاده نمود

10 سايتي كه به عنوان ابزار سئو ميتوان از آنها استفاده نمود
هيچ چيز به اندازه آپديت شدن الگوريتمهاي گوگل موجب گيج شدن و نگراني صاحبان سايت و سئوکارها نميشود. به نظر ميرسد آنها منتظر ميمانند تا شما هر چه داريد رو کنيد و بعد آپديتي ايجاد کنند که همه چيز را تغيير دهد...

معرفي چند امكان در نرم افزار حسابداري پيشرو

معرفي چند امكان در نرم افزار حسابداري پيشرو
اگر قصد خريد نرم افزار حسابداري داشته باشيد و سري به اين بازار بزرگ بزنيد، با انبوهي از شرکتهاي نرم افزاري توليد کننده نرم افزار حسابداري روبرو خواهيد شد که کار انتخاب يک نرم افزار حسابداري مناسب را براي شما بسيار سخت ميکند. در اين مقاله به چند امکان شاخص در نرم افزار حسابداري مالي پيشرو اشاره ميگردد

نكاتي براي طراحي سايت به صورت ريسپانسيو و واكنش گرا - قسمت دوم

نكاتي براي طراحي سايت به صورت ريسپانسيو و واكنش گرا - قسمت دوم

طراحي سايت به صورت ريسپانسيو به استاندارد جديد طراحي سايت تبديل گرديده است. شرکتهاي زيادي اين چالش را پذيرفته اند و راه هايي براي انجام اين طراحي خاص ابداع کرده اند، يا در تلاشند که به اين پلت فرم دست يابند. در اين مقاله به نکاتي اشاره خواهد شد که به پروسه طراحي يک سايت ريسپانسيو کمک کرده و آن را موثرتر مي‌سازد.

نكاتي براي طراحي سايت به صورت ريسپانسيو و واكنش گرا - قسمت اول

نكاتي براي طراحي سايت به صورت ريسپانسيو و واكنش گرا - قسمت اول

طراحي سايت به صورت ريسپانسيو به استاندارد جديد طراحي سايت تبديل گرديده است. شرکتهاي زيادي اين چالش را پذيرفته اند و راه هايي براي انجام اين طراحي خاص ابداع کرده اند، يا در تلاشند که به اين پلت فرم دست يابند. در اين مقاله به نکاتي اشاره خواهد شد که به پروسه طراحي يک سايت ريسپانسيو کمک کرده و آن را موثرتر مي‌سازد.

طراحي سايت در برابر سئو در برابر شبكه هاي اجتماعي

طراحي سايت در برابر سئو در برابر شبكه هاي اجتماعي
براي داشتن يک سايت موفق و داراي بازخورد مناسب، کدام فاکتور از اهميت بيشتري برخوردار است؟ طراحي سايت يا سئو يا فعاليت در شبکه هاي اجتماعي؟ با هم بيشتر بدانيم...

طراحي سايت تجاري براي خريداران با تيپ هاي مختلف

طراحي سايت تجاري براي خريداران با تيپ هاي مختلف

طراحي و توسعه يک وب سايت تجاري به نظر راحت مي آيد. محصولات و قيمت آنها را به نمايش مي گذاريم، يک سبد خريد تامين ميکنيم و در نهايت درگاه پرداخت قرار مي دهيم و تمام. اما آيا کاربران به همين راحتي در هر زماني وارد سايت شده و خريد انجام ميدهند؟

تاثير طراحي سايت بر رتبه بندي موتورهاي جستجوگر

تاثير طراحي سايت بر رتبه بندي موتورهاي جستجوگر

براي آنکه سايت شما بازديدکننده بيشتري داشته باشد و بالتبع در موتورهاي جستجو رتبه بهتري بگيرد و فروش کالا يا خدماتتان افزايش يابد لازم است سايتي خوب و استاندارد و با کيفيت بالا طراحي کنيد. در اين مقاله به بعضي پارامترهاي مهم و موثر در طراحي سايت بهينه اشاره مي‌شود.

bounce rate - نرخ فرار از سايت و تاثير آن رو سئو

bounce rate - نرخ فرار از سايت و تاثير آن رو سئو

bounce rate را به نرخ فرار از سايت معني کرده اند و منظور از آن درصد بازديدکنندگاني است که به محض ورود به سايت بدون رفتن به صفحات ديگر از آن خارج مي شوند...

ثبت سند حسابداري براي فاكتور فروش

ثبت سند حسابداري براي فاكتور فروش
براي اخذ گزارشات مالي در يک شرکت مي بايست براي تمامي تراکنشهاي مالي آن شرکت سند حسابداري ثبت گردد. در اينجا ثبت سند براي فاکتور فروش توضيح داده مي شود.

آموزش ابتدايي بوت استرپ به همراه مثال

آموزش ابتدايي بوت استرپ به همراه مثال

در اين مقاله طراحي سايت به صورت ابتدايي بوت استرپ آموزش داده و براي آن مثال ارائه شده است.

اشتباهات رايجي كه موجب ضعيف شدن رنكينگ سايت و سئو مي شوند - قسمت دوم

اشتباهات رايجي كه موجب ضعيف شدن رنكينگ سايت و سئو مي شوند - قسمت دوم
در اين مقاله ادامه اشتباهاتي را که باعث ضعيف شدن رنکينگ سايت و سئوي آن ميشوند را با هم بررسي مي کنيم.

اشتباهات رايجي كه موجب ضعيف شدن رنكينگ سايت و سئو مي شوند - قسمت اول

اشتباهات رايجي كه موجب ضعيف شدن رنكينگ سايت و سئو مي شوند - قسمت اول
سئوکاران تازه کار اشتباهاتي مرتکب مي شوند که يا به خاطر اطلاع نداشتن از بعضي فاکتورها و موارد سئو است و يا به اين خاطر که آن فاکتورها را درست متوجه نمي شوند. در اين مقاله سئو ده اشتباه رايج سئو که بايد از آنها اجتناب نموده و راه حل جايگزين آنها براي افزايش رنک يک سايت گفته مي شود.

استفاده از ابزار بوت استرپ bootstrap در طراحي سايت

استفاده از ابزار بوت استرپ bootstrap در طراحي سايت

Bootstrap يا بوت استرپ را به جرات مي توان محبوب ترين چارچوب و فريم ورک HTML، CSS، و JavaScript دانست که براي طراحي سايت هاي ريپانسيو و واکنش گرا و مناسب موبايل مورد استفاده قرار مي گيرد.

چرا محتواي با كيفيت براي سئو اهميت زيادي دارد؟

چرا محتواي با كيفيت براي سئو اهميت زيادي دارد؟
تقريبا هر وبلاگ نويس يا کارمند دنياي مجازي و ديجيتال بر اين باور است که محتوا داراي مقام پادشاهي است. با توجه به تغييرات زيادي که در الگوريتم‌هاي گوگل ايجاد شده است، محتوا در حال حاضر تاثيرگذاري بيشتري نسبت به قبل پيدا کرده، به گونه‌اي که اگر شما در سايت يا وبلاگ خود محتواي با کيفيتي داشته باشيد به آساني مي‌توانيد در موتورهاي جستجو رتبه بالاتري کسب کنيد...

WAI – ابتكار دسترسي به وب Web Accessibility Initiative

WAI – ابتكار دسترسي به وب Web Accessibility Initiative

در اين مقاله شما را با WAI و فايده آن براي طراحي سايت آشنا نموده و نکاتي را پيرامون انجام آن عنوان مي کنيم.

طراحي سايت استاندارد و داراي كيفيت

طراحي سايت استاندارد و داراي كيفيت

چگونه سايتي با کيفيت و مطابق استانداردهاي بين المللي طراحي کنيم تا هم توجه بازديدکنندگان را جلب کنيم و هم توجه موتورهاي جستجوگر را؟! نوشتاري حاوي چند نکته ساده براي طراحي سايت با کيفيت پيش رو خواهيد داشت...

چند روش بازاريابي و سئو در اينستاگرام

چند روش بازاريابي و سئو در اينستاگرام
اگر قرار باشد بين چک کردن ايميل و چک کردن اينستاگرام يکي را انتخاب کنيد، کدام را ترجيح مي‌دهيد؟ بيش از 90 درصد مردم اين روزها چک کردن رسانه‌هاي اجتماعي نظير فيسبوک، اينستاگرام و گوگل پلاس را به بررسي سايتها و يا ايميل‌هايشان ترجيح مي‌دهند. آيا بازاريابي از طريق اين شبکه‌ها جوابگويي بهتري دارد؟

كاهش ارزش بك لينك در سئوي سايت

كاهش ارزش بك لينك در سئوي سايت
در جديدترين آپديت هاي الگوريتم هاي گوگل، بک لينک ارزش خود را در سئوي سايت تا حد زيادي از دست داد. اين خبر براي کساني که چگونگي ساخت بک لينک را بلد نبودند خبر خوبي بود. اما به واقع به جاي بک لينک سازي چه کاري بايد انجام بدهيم؟

يك صفحه بزرگ در برابر چند صفحه كوچك در طراحي سايت

يك صفحه بزرگ در برابر چند صفحه كوچك در طراحي سايت

صفحات سايتمان را چگونه طراحي کنيم؟ يک صفحه بزرگ با محتواي طولاني داشته باشيم يا مطلب را به صفحات کوچک در اندازه صفحه نمايش تقسيم کنيم؟ کدام روش براي طراحي سايت مناسب تر است؟ بيشتر بخوانيد...

نكاتي براي انتخاب يك نرم افزار حسابداري مناسب - قسمت دوم

نكاتي براي انتخاب يك نرم افزار حسابداري مناسب - قسمت دوم
بسته به اينکه حجم کار يک شرکت چقدر باشد، بايد نرم افزار حسابداري متناسب با آن خريداري شود. همچنين با توجه به نوع کار يک شرکت که ميتواند توليدي، تجاري و يا خدماتي باشد، نوع خاصي از نرم افزار مالي و يا حتي اداري قابل استفاده مي‌باشد. اين مقاله در ادامه مقاله پيشين نکاتي را براي انتخاب يک نرم افزار حسابداري مناسب ارائه مي‌دهد.

نكاتي براي انتخاب يك نرم افزار حسابداري مناسب - قسمت اول

نكاتي براي انتخاب يك نرم افزار حسابداري مناسب - قسمت اول
يک نرم افزار حسابداري مناسب داراي چه امکاناتي مي‌باشد؟ مسلما هر کس براي خود ايده‌هايي براي انتخاب يک نرم‌افزار مالي خوب در ذهن دارد. مثلا امکانات و تنوع زيرسيستم‌هاي موجود در آن، راحتي کار، قيمت مناسب، خدمات پس از فروش و غيره از جمله اين ايده‌ها مي‌باشند.

5 نكته براي ساده‌تر كردن طراحي سايت

5 نكته براي ساده‌تر كردن طراحي سايت

قانون سادگي! اين قانون يک سايت را شفاف نموده، درهم برهمي و گيج شدن در سايت را کاهش داده و به دستيابي به هدف و نتيجه دلخواه (مثلا بازديد زياد، عضويت و فروش بالاتر) کمک مي‌کند. اما اغلب ساده کردن سايت از ما گريزان است! هر قدر هم که تلاش مي‌کنيم نميتوانيم کار را مثلا شبيه سايت اپل درآوريم. پس يک طراح سايت واقعا نياز به انجام چه کاري دارد؟ در اين مقاله 5 نکته براي شروع ساده‌سازي سايت شما آورده شده است.

چه نكاتي را بايد در طراحي يك سايت موفق در نظر گرفت؟

چه نكاتي را بايد در طراحي يك سايت موفق در نظر گرفت؟

هدف از طراحي يک وب سايت چيست؟ نشان دادن توانايي‌ها و برتريهاي خود يا شرکت و کسب و کار خود به ديگران به گونه‌اي که آن‌ها را وادار کنيم از خدمات و محصولات ما استفاده کنند و در واقع به عبارت ساده ما را ببينند. اما چه نکاتي را در طراحي سايت خود رعايت کنيم تا در رسيدن به هدفمان موفق بوده و هزينه‌اي را که براي اين کار مي‌کنيم به ما برگردد؟

چگونه در سال 2015 بدون داشتن بك لينك سئو انجام دهيم

چگونه در سال 2015 بدون داشتن بك لينك سئو انجام دهيم
همه ميدانند که سئو براي ارزش‌مند شدن نزد موتورهاي جستجو بسيار اهميت دارد. بر اساس نظر بسياري از کارشناسان، سئو هرگز از بين نمي‌رود اما شما مي‌بايست مداما راه‌هاي جديدي را امتحان کنيد تا رنکينگ و ترافيک بهتري نسبت به قبل به دست آوريد.

طراحي سايت بهينه شده و سئو

طراحي سايت بهينه شده و سئو

به منظور توضيح فرآيند طراحي سايت قابل سئو، بهتر است ريشه دو کلمه "سئو" و "طراحي سايت" و اينکه چگونه اين دو با هم به نفع سرويس گيرنده عمل مي‌کنند را شرح دهيم. در حالي که طراحي سايت از زماني که اولين صفحه در اينترنت قرار گرفت وجود داشته است، سئو بسيار جديدتر مي‌باشد. ترکيب موثر اين دو ميتواند حضور بسيار موفق‌تري را در اينترنت به دنبال داشته باشد.

چينش كدينگ در سطح تفصيلي

چينش كدينگ در سطح تفصيلي
چينش کدينگ در حسابداري مهمترين مرحله ميباشد. براي صدور سند حسابداري به کار گيري سطوح مختلف کدينگ حسابداري براي اخذ گزارشگيري‌هاي صحيح الزامي مي‌باشد.

مثال‌هايي ساده براي طراحي سايت ريسپانسيو

مثال‌هايي ساده براي طراحي سايت ريسپانسيو

RWD مخفف کلمه Responsive Web Design است که به معناي طراحي يک سايت به صورت ريسپانسيو يا همان واکنشي مي‌باشد. اين تکنيک باعث مي‌شود که يک سايت با سايزهاي مختلف امکان نمايش داشته باشد. بنابراين چه روي مانيتور 17 اينچ ديده شود چه در نمايشگر 3 اينچ موبايل، طراحي آن بهم نخورده و کليه اجزاي آن به خوبي ديده مي‌شود. علي‌الخصوص در حال حاضر که استفاده از تبلت‌ها و گوشي‌هاي موبايل براي مرور وب فراگير شده است، اين نوع طراحي کاملا ضروري مي‌باشد.

مباني طراحي سايت

مباني طراحي سايت

طراحي وب سايت نياز به تفکر و برنامه ريزي دقيقي دارد. مهمترين چيز شناخت مخاطبانتان مي‌باشد. در مقاله زير نکاتي پيرامون طراحي سايت مناسب همه کاربران آمده است.

اختتام سال مالي

اختتام سال مالي
هر شرکت به هنگام تاسيس و قبل از شروع ثبت تراکنش‌هاي مالي خود ملزم به تعيين سال مالي براي اين کار مي‌باشد. سال مالي از 12 ماه تشکيل شده است. در کشور ايران به طور عرف سال مالي از فروردين هر سال آغاز و به اسفند آن منتهي مي‌شود. اما در اين زمينه استثنا هم وجود دارد. مثلا شرکت عايق اصفهان و قند بيستون کرمانشاه سال مالي خود را از مهر آغاز کرده و به شهريور سال بعد منتهي مي‌کنند. يا مثلا صرافي ها سال مالي را از خرداد شروع مي‌کنند.

ثبت سند حسابداري

ثبت سند حسابداري
گرفتن گزارشات مالي از گردش حسابهاي هر شرکت و نوشتن دفاتر قانوني نياز به ثبت تراکنش‌هاي مالي در اسناد مالي دارد. سند حسابداري برگه‌اي است که کليه اتفاقات مالي نظير گردش وجوه، بدهي اشخاص، فروش و گردش کالا و حقوق پرسنل در آن ثبت شده و پس از اطمينان از صحت اطلاعات و مانده‌ها، گزارش گيري و نوشتن دفاتر مالي بر طبق آن انجام مي‌گيرد. در سند حسابداري با استفاده از يک کدينگ استاندارد حسابداري، کدهاي حسابداري متناسب با رويداد مالي انتخاب مي‌شود و ميزان بدهکاري يا بستانکاري آن مشخص مي‌گردد.

حساب و كدينگ حسابداري

حساب و كدينگ حسابداري
حساب در حسابداري ابزار ثبت اطلاعات مالي مي‌باشد. در واقع هر سند حسابداري از تعدادي حساب تشکيل شده که با يک عدد بدهکار و يا بستانکار شده اند و گوياي يک رخداد مالي مي‌باشند. مشخص است که قبل از ثبت اسناد مالي، مي‌بايست با انواع حساب‌ها آشنايي داشت. حساب‌ها را در 8 گروه استاندارد تقسيم بندي مي‌کنند: گروه تراز آزمايشي، زير گروه تراز آزمايشي، کل، معين، معين2، تفصيلي، تفصيلي 2 و تفصيلي شناور

دفاتر قانوني كل و روزنامه

دفاتر قانوني كل و روزنامه
هر شرکت پس از تاسيس طبق قانون ملزم است نسبت به پلمپ يک عدد دفتر کل و يک عدد دفتر روزنامه از طريق دفاتر پستي اقدام کرده و سپس کليه تراکنش‌هاي مالي خود را در طول سال مالي در اين دفاتر وارد کند. دفتر روزنامه براي نوشتن جزء به جزء تراکنش‌هاي مالي رخ داده در هر روز مي‌باشد. استاندارد ثبت سند دوبل در نوشتن دفتر روزنامه رعايت مي‌شود به اين صورت که به ازاي هر حسابي که بدهکار مي‌گردد، يک حساب ديگر به همان ميزان بستانکار مي‌شود. ته جمع حسابهاي بدهکار شده با حسابهاي بستانکار شده بايد يکي باشد و به اصطلاح سند تراز باشد

شش اشتباهي كه مي تواند منجر به حذف سايت شما از نتايج گوگل مي شود

شش اشتباهي كه مي تواند منجر به حذف سايت شما از نتايج گوگل مي شود
درحاليکه يک روز سايت شما داراي رتبه‌اي بسيار خوب در ميان نتايج جستجوي گوگل بوده، به ناگاه اين موضوع برعکس شده و حتي تا ناپديد شدن سايت شما در گوگل نيز پيش مي‌رود! به گونه‌اي که انگار هيچ‌گاه چنين سايتي وجود نداشته است. بدتر از آن اين است که شما حتي دليل آن را هم ندانسته و نمي‌توانيد کاري براي اين موضوع انجام دهيد.

تنوع نرم افزار هاي حسابداري

تنوع نرم افزار هاي حسابداري
نرم افزار حسابداري، نرم افزاري است که تراکنش‌هاي مالي يک شرکت را نظير حساب‌هاي پرداختني و دريافتني، حقوق و تراز آزمايشي ثبت و پردازش مي‌کند. اين نرم‌افزار به عنوان سيستم اطلاعات مالي عمل مي‌کند و ممکن است توسط خود اعضاي يک شرکت نوشته و توسعه يافته باشد، يا از يک شرکت توليد کننده خريداري شود و يا سيستم خريداري شده‌اي باشد که در داخل شرکت توسعه مي‌يابد.

سئو بهينه سازي سايت

سئو بهينه سازي سايت
شايد بارها با اين جمله يا جملاتي از اين دست برخورد کرده باشيد: چکار کنم تا در موقع جستجوي کلمه‌اي ابتدا سايت من نمايش داده شود؟ اين سوال و سوالاتي از اين دست باعث شد روشهايي بوجود بيايد تا در هنگام جستجوي کلمه يا کلماتي خاص، سايت دلخواه ما در ابتدا نمايش داده شود.

روش پخش مويرگي گرم (Hot Sale)

روش پخش مويرگي گرم (Hot Sale)
يکي از روشهاي پخش مويرگي ، روش فروش در محل مشتري يا اصطلاحاً hot sale (فروش گرم) ميباشد. دراين حالت راننده به عنوان انبار متحرک محصول را در اختيار داشته و بر اساس تور ويزيتي که قبلاً براي راننده مشخص شده، به مشتزيان سر زده و محصول را در اختيار آنها قرار ميدهد.

گزارش مرور حساب ها

گزارش مرور حساب ها
معمولاً مديران شرکت ها براي اينکه بخواهند از کليات مالي شرکت خود، اطلاعاتي راکسب نمايند، با مراجعه به بخش حسابداري و گرفتن يک گزارش از تراز مالي شرکت به نتيجه دلخواه ميرسند. اما سوالي که در اين بين مطرح ميشود اين است که تراز را در چه سطحي گرفته و بعد از آن چگونه به سطوح پايينتر برسيم؟ سيستم حسابداري مالي پيشرو گزارشي به نام گزارش مرور حسابها دارد که در آن ميتوان از بالاترين سطح که تراز گروه آزمايشي ميباشد با يک کليک به پايين ترين سطح رسيد نمونه اين گزارش در شکل آمده است :

روانشناسي فروش و بازاريابي

روانشناسي فروش و بازاريابي
در گذشته بازاريابي را به عنوان شناساندن محصول به مشتريي که به آن نياز دارد مي دانستند. در آن زمان خريد کالا يا خدمات بستگي به نياز مشتري داشت و فروشنده فقط لازم داشت مشتري خود را پيدا کند زيرا فقط او بود که ميتوانست نياز مشتري را برآورده کند. امروزه با توجه به گستردگي بازار فروش هر کالا و افزايش تعداد فروشندگان، مشتري تمامي معادلات حاکم بر بازار را بر هم زده و نقشي اساسي در مقوله بازاريابي ايفا ميکند.

چگونه سايت تان را در برابر تغييرات الگوريتم هاي گوگل مصون بداريد

چگونه سايت تان را در برابر تغييرات الگوريتم هاي گوگل مصون بداريد
هر آپديتي که در الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو ايجاد مي‌شود، علي‌الخصوص در مورد آپديت‌هاي الگوريتم مشهور پاندا، يکي از عوامل اصلي ايجاد استرس در هر مدير سايتي مي‌باشد. چرا که اغلب اين آپديت‌ها همانند زلزله رنکينگ و رتبه سايت شما را بالا پايين کرده و تمام تلاش‌هاي شما را براي افزايش رنکينگ سايت‌تان از بين مي‌برد.

نرم افزار CRM چيست؟

نرم افزار CRM چيست؟

کلمه CRM مخفف واژه هاي انگليسي Customer Relationship Management به معناي مديريت ارتباط با مشتري مي‌باشد. مجموعه روش‌ها و ابزاري که موجب برقراري ارتباط با يک مشتري، بهبود، استحکام و پايداري آن ارتباط مي‌گردد در حيطه اين مقوله قرار مي‌گيرد. در گذشته در فعاليت کسب و کار، پول نقش مهمي را در فروش کالا و خدمات ايفا مي‌کرد، اما در روش‌هاي

فروشگاه اينترنتي

فروشگاه اينترنتي
سبک زندگي امروزي باعث شده تا انسانها هر چه بيشتر به سمت استفاده از اينترنت در جهت پيشبرد اهداف روزمره‌شان پيش بروند. اين اهداف ممکن است در زمينه کاري يا موارد ديگر باشد. يکي از مواردي که روز به روز اهميت آن بالاتر رفته و فروشندگان به سمت آن سوق پيدا کرده‌اند، استفاده از فروشگاه الکترونيک جهت فروش محصولات هر شرکت مي‌باشد. اين نوع فروش که به خصوص در چند سال اخير در ايران نيز رواج پيدا کرده، داراي مزاياي زيادي بوده که از جمله مي‌توان به موارد زير اشاره نمود:

معرفي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري

معرفي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري
حجم روز افزون درخواست براي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري ما را بر آن داشت تا نسبت به نرم افزار توضيحات بيشتري ارايه دهيم. شايد ساده‌ترين تعريفي که مي‌توان از مديريت ارتباط با مشتري ارايه داد واژه ((پيگيري)) است، که اين پيگيري مي‌تواند قبل از فروش، در زمان فروش، و يا بعد از فروش باشد. در سيستم مديريت ارتباط با مشتري پيشرو براي اين منظور نياز به تعريف روال کاري يا workflow مي‌باشد.

كدينگ حسابداري تفصيلي

كدينگ حسابداري تفصيلي

هميشه چينش کدينگ به عنوان مهمترين قسمتها در حسابداري در نظر گرفته شده است.جايي که در آن ميتوان با استفاده از بکارگيري سطوح، يک ترکيب درست براي صدور اسناد استفاده نمود. با استفاده ار سطوح ميتوان طوري حسابها را معرفي نمود که نهايتاً بتوان گزارش هاي متنوعي را گرفت.

تيپهاي شخصيتي 9 گانه و انياگرام

تيپهاي شخصيتي 9 گانه و انياگرام
همانگونه که در مقاله 'روانشناسي بازاريابي و فروش' ذکر شد، در علم روانشناسي تيپ هاي شخصيتي 9 گانه معرفي شده است که هر کدام خصوصيات مربوط به خود را دارند و از نقاط ضعف و قدرت خاص خود برخوردار مي‌باشند. در اين مقاله سعي شده که هر يک از اين تيپ‌ها مورد بررسي قرار گرفته و نقاط قوت و ضعف آن‌ بيان شود و همچنين جهت برقراري ارتباط با آن تيپ نکاتي ارائه گردد.

نرم افزار CRM و ارزشيابي عملكرد عوامل فروش

نرم افزار CRM و ارزشيابي عملكرد عوامل فروش

شرکتهاي تجاري نه تنها نياز به ارزيابي و مديريت روابط خود با مشتريان در قالب نرم افزار CRM دارند، بلکه لازمست ارزيابي صحيحي از عملکرد عوامل اجرايي شرکت خود اعم از فروشندگان، سرويسکاران، مسولين خدمات پس از فروش و ساير کارمندان شرکت داشته باشند تا بتوانند در

نسبت هاي مالي

نسبت هاي مالي
يکي از ابزارهايي که براي تعيين موقعيت مالي شرکتها مورد استفاده قرار مي‌گيرد، تجزيه و تحليل نسبتهاي مالي است. در واقع نسبتهاي مالي واقعيتهاي مهمي را در ارتباط با عمليات و وضعيت مالي يک شرکت آشکار مي‌سازد. فايده محاسبه نسبتها آن است که رابطه بين اقلام عمده صورتهاي مالي دقت پيدا ميکند.

اظهارنامه مالياتي 1394

اظهارنامه مالياتي 1394
با آغاز ماه تير، تکاپوها براي تکميل و ارائه اظهارنامه مالياتي شدت يافته است. چندين سال است که سياست سازمان امور مالياتي کشور دريافت اظهارنامه به صورت کاملا الکترونيکي شده است.

استانداردهاي خريد نرم‌افزارهاي حسابداري

استانداردهاي خريد نرم‌افزارهاي حسابداري

تکنولوژي در حال حاضر نقش بسيار مهمي را در تجارت ايفا مي کند. افزايش حجم فعاليتهاي تجاري بدون توسعه نرم افزارهاي کامپيوتري امري ناممکن به نظر ميرسد. هم اکنون تعداد زيادي نرم افزار حسابداري در بازار وجود دارند که هر يک داراي امکانات و قيمت متنوعي مي‌باشند. اما در هنگام خريد نرم افزار حسابداري چه نکاتي را بايد درنظر گرفت و چه استانداردهايي براي يک نرم افزار حسابداري وجود دارند؟

فوايد و اشكالات زيردامنه‌ها در برابر زيرشاخه‌ها در سئو

فوايد و اشكالات زيردامنه‌ها در برابر زيرشاخه‌ها در سئو
آدرس‌ها و بازديد يک سايت براي سئو مورد اهميت مي‌باشد اما آن دسته از عناصر ساختار يک سايت که روي سئو تاثير مي‌گذارد فقط به اين موارد محدود نمي‌شود. به عنوان مثال استفاده از زير دامنه و زيرشاخه‌ها اهميت خاصي دارد

آشنايي با الگوريتمهاي گوگل

آشنايي با الگوريتمهاي گوگل
موتور جستجوگر گوگل براي آن که بتواند بهترين و مفيدترين نتايج مرتبط با کلمه کليدي جستجو شده توسط کاربر را نمايش دهد از الگوريتم‌هاي مختلفي جهت تحليل سايت‌هاي اينترنتي و مطالب آن‌ها و نمايش آن ها در فهرست جستجوهاي خود استفاده ميکند...

چطور امتيازات سايت خود را در گوگل افزايش دهيم؟

چطور امتيازات سايت خود را در گوگل افزايش دهيم؟
در حالي‌که تعداد زيادي سايت و وبلاگ در اينترنت بر سر حضور در رتبه‌هاي بالاتر نتايج موتورهاي جستجوگر رقابت مي‌کنند، کسب جايگاه‌هاي بالا در جستجو‌گرها کار سخت و دشواري است و زماني مي‌توان در اين امر موفق شد که صاحب آن سايت يا وبلاگ از نحوه‌ي امتيازدهي يک موتور جستجوگر آگاه باشد و خود را با اين اصول هم

نكاتي كليدي و مهم پيرامون سئو

نكاتي كليدي و مهم پيرامون سئو

در اين مقاله سعي شده نکاتي کليدي و مهم پيرامون سئو ذکر گرديده و توضيح کوتاهي پيرامون چگونگي انجام هر روش داده شود: 1-بهينه سازي ساختار سايت:موتورهاي جستجو براي مواردي مانند سرعت لود بالاي سايت،به روز بودن مطالب،کپي نبودن مطالب و توزيع مناسب کلمات کليدي مدنظر در مطالب سايت اهميت زيادي قائل مي‌باشند

درخواست تماس