پرسش و پاسخ متداول نرم افزار crm

با توجه به گسترش روزافزون علم مديريت ارتباط با مشتري در ميان صاحبان کسب و کار و تاثير آن بر موفقيت مجموعه‌هاي تجاري، نرم‌افزارهايي براي پياده سازي اين علم به نام نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري طراحي شده و در بازار موجود مي‌باشند. نرم‌افزار CRM  پيشرو نيز با داشتن امکاناتي وسيع و کاربردي و قيمتي مناسب، سعي بر ارائه خدمات به مشتريان گرامي دارد. در اين مقاله گزيده‌اي از سوالات پرسيده شده توسط مشتريان گرامي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري پيشرو گرد هم آورده شده است.

 

 1. آيا در سيستم CRM مي توان زمان‌ برگزاري جلسات را تعيين کرد؟
  پ: در فرم "تعيين زمان‌بندي عوامل" اين امر امکان پذير است.

 

 1. مي‌خواهم زمان جلسه را به صورت سيستمي به اطلاع مشتري برسانيم.
  پ: در همان فرم مربوط به تعيين زمانبندي اين امکان وجود دارد.

 

 1. چگونه ميتوان در نرم افزار CRM تعيين کرد که هر عامل فروش تنها مشتريان مربوط به خود را مشاهده کرده و نتواند اطلاعات مربوط به مشتريان ديگر عوامل را مشاهده کند؟
  پ: در بخشي به نام "دسترسي کاربران" اين امکان وجود دارد. مديريت ميتواند در اين فرم ،مشتريان هر عامل را مشخص نمايد. در اين صورت عوامل تنها به مشتريان خود دسترسي دارند.

 

 1. مي خواهم زماني که کار مشتري به وضعيت خاصي رسيد به صورت اتوماتيک پيغام خاص براي مشتري ارسال شود. آيا اين امکان وجود دارد؟
  پ: در صورت تهيه نرم‌افزار ارسال پيامک و تعيين شرايط ارسال پيامک در روال کاري، اين کار انجام مي‌گردد.

 

 1. مشتري بالقوه با شرايط خاص و با تاييد مديريت مي بايست به مشتري تبديل شود. آيا سيستم مديريت ارتباط با مشتري پيشرو اين امکان را دارد؟
  پ: در سيستم CRM پيشرو، براي تمام فرم ها امکان تعيين دسترسي کاربر وجود دارد. مديريت شرکت مي‌تواند دسترسي فرم‌هاي مربوط به اين بخش ها را از تمام کاربران برداشته و تنها خود به اين بخش ها دسترسي داشته باشد.

 

 1. تمام عوامل بايد گزارش جلسات و تماس هاي خود را ثبت نمايند. در نرم افزار CRM پيشرو چگونه اين امر امکان پذير مي‌باشد؟

پ: فرم هايي براي اين کار درنظر گرفته شده که عوامل ميتوانند گزارش کاري خود را ثبت نمايند. مديريت نيز مي تواند گزارشي از اين اطلاعات مشاهده نمايد.

 

 1. آيا نرم افزار پيشرو امکان تعريف کارهاي متعدد به ازاي هر مشتري را دارد؟
  پ: با فعال سازي امکان ثبت تيکت اين امر ميسر است.

 

 1. نمي‌خواهم نرم افزار روي سيستم کاربران نصب شود. آيا امکان دسترسي وب موجود است؟
  پ: با تهيه نرم افزار CRM تحت وب مي توان بدون نصب نرم افزار و از هر سيستم دلخواه به اطلاعات ديتابيس خود دسترسي داشته باشيد.

 

 1. آيا امکان استفاده از نرم افزار CRM بر روي سيستم عاملهاي ديگر وجود دارد؟

 

پ: نرم افزار CRM تحت وب را مي توانيد بدون محدوديت بر روي سيستم عامل و ديوايسهاي مختلف اجرا کنيد.

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس