پرسش و پاسخ متداول نرم افزار crm

با توجه به گسترش روزافزون علم مديريت ارتباط با مشتري در ميان صاحبان كسب و كار و تاثير آن بر موفقيت مجموعه‌هاي تجاري، نرم‌افزارهايي براي پياده سازي اين علم به نام نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري طراحي شده و در بازار موجود مي‌باشند. نرم‌افزار CRM  پيشرو نيز با داشتن امكاناتي وسيع و كاربردي و قيمتي مناسب، سعي بر ارائه خدمات به مشتريان گرامي دارد. در اين مقاله گزيده‌اي از سوالات پرسيده شده توسط مشتريان گرامي نرم افزار مديريت ارتباط با مشتري پيشرو گرد هم آورده شده است.

 

 1. آيا در سيستم CRM مي توان زمان‌ برگزاري جلسات را تعيين كرد؟
  پ: در فرم "تعيين زمان‌بندي عوامل" اين امر امكان پذير است.

 

 1. مي‌خواهم زمان جلسه را به صورت سيستمي به اطلاع مشتري برسانيم.
  پ: در همان فرم مربوط به تعيين زمانبندي اين امكان وجود دارد.

 

 1. چگونه ميتوان در نرم افزار CRM تعيين كرد كه هر عامل فروش تنها مشتريان مربوط به خود را مشاهده كرده و نتواند اطلاعات مربوط به مشتريان ديگر عوامل را مشاهده كند؟
  پ: در بخشي به نام "دسترسي كاربران" اين امكان وجود دارد. مديريت ميتواند در اين فرم ،مشتريان هر عامل را مشخص نمايد. در اين صورت عوامل تنها به مشتريان خود دسترسي دارند.

 

 1. مي خواهم زماني كه كار مشتري به وضعيت خاصي رسيد به صورت اتوماتيك پيغام خاص براي مشتري ارسال شود. آيا اين امكان وجود دارد؟
  پ: در صورت تهيه نرم‌افزار ارسال پيامك و تعيين شرايط ارسال پيامك در روال كاري، اين كار انجام مي‌گردد.

 

 1. مشتري بالقوه با شرايط خاص و با تاييد مديريت مي بايست به مشتري تبديل شود. آيا سيستم مديريت ارتباط با مشتري پيشرو اين امكان را دارد؟
  پ: در سيستم CRM پيشرو، براي تمام فرم ها امكان تعيين دسترسي كاربر وجود دارد. مديريت شركت مي‌تواند دسترسي فرم‌هاي مربوط به اين بخش ها را از تمام كاربران برداشته و تنها خود به اين بخش ها دسترسي داشته باشد.

 

 1. تمام عوامل بايد گزارش جلسات و تماس هاي خود را ثبت نمايند. در نرم افزار CRM پيشرو چگونه اين امر امكان پذير مي‌باشد؟

پ: فرم هايي براي اين كار درنظر گرفته شده كه عوامل ميتوانند گزارش كاري خود را ثبت نمايند. مديريت نيز مي تواند گزارشي از اين اطلاعات مشاهده نمايد.

 

 1. آيا نرم افزار پيشرو امكان تعريف كارهاي متعدد به ازاي هر مشتري را دارد؟
  پ: با فعال سازي امكان ثبت تيكت اين امر ميسر است.

 

 1. نمي‌خواهم نرم افزار روي سيستم كاربران نصب شود. آيا امكان دسترسي وب موجود است؟
  پ: با تهيه نرم افزار CRM تحت وب مي توان بدون نصب نرم افزار و از هر سيستم دلخواه به اطلاعات ديتابيس خود دسترسي داشته باشيد.

 

 1. آيا امكان استفاده از نرم افزار CRM بر روي سيستم عاملهاي ديگر وجود دارد؟

 

پ: نرم افزار CRM تحت وب را مي توانيد بدون محدوديت بر روي سيستم عامل و ديوايسهاي مختلف اجرا كنيد.

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس