نرم افزار تحت وب

مسلما هر مجموعه امكانات مالي محدود براي يك پروژه خاص در نظر مي‌گيرد. براي پروژه خريد و راه‌اندازي نرم افزار نيز همينگونه است. براي راه اندازي هر نرم‌افزار چند كاربره، پيشرفته و امروزي، به يك سيستم به عنوان سرور با قابليت سخت‌افزاري مناسب و سيستم‌هايي به عنوان كلاينت و به تعداد كارير با قابليت سخت‌افزاري معمولي نياز داريد. بدين ترتيب بخش زيادي از مبلغ درنظر گرفته شده مي‌بايست براي تهيه سرور و كلاينت ها هزينه گردد كه خود باعث محدود شدن تعداد كاربر(به دليل عدم وجود بودجه جهت تهيه سيستم كلاينت) مي‌گردد. هزينه شدن بخش بزرگي از بودجه براي تهيه سيستم ها باعث مي‌شود از بسياري امكانات نرم افزار مورد نظر كه باعث پيشروي هرچه بهتر كار مجموعه مي‌شود چشم پوشي نماييد. ضمن اينكه دچار محدوديت مكاني شده و فقط و فقط از سيستم‌هاي موجود در شبكه مي‌توانيد از نرم افزار استفاده كنيد.

با اين وجود، نظر شما در مورد كاهش هزينه تهيه سخت افزار و به جاي آن بهبود كيفيت نرم‌افزار مورد استفاده چيست؟ تصميم شما چيست اگر راهي وجود داشته باشد كه تنها با تهيه يك سيستم سرور بتوانيد به تعداد كاربر مورد نظر از نرم افزار استفاده كنيد؟ آيا بهتر نيست از هر مكان و با هر سيستم – حتي با گوشي هوشمند و يا تبلت- و تنها با دسترسي به اينترنت و يا شبكه شركتتان به اطلاعات نرم افزار دسترسي داشته باشيد؟

راه حل ساده است: نرم افزار تحت وب

چرا crmتحت وب؟ 

نرم افزار تحت وب CRM نرم افزاري است كه تمام عمليات لازم جهت راه اندازي آن روي سرور انجام شده و براي دستيابي به اطلاعات مي‌بايست از مرورگر وب استفاده كنيد. همچنين سرعت بالا اين نوع نرم افزار به توانايي سخت افزاري سيستم ارتباط نداشته و مي‌توان با هر سيستم و حتي گوشي موبايل از آن استفاده نمود.

با استفاده از نرم افزار تحت وبCRM، شما هميشه در دفتر كار خود حضور خواهيد داشت و اين يك ويژگي براي نظارت و مديريت كسب و كار محسوب مي‌گردد.

با استفاده از نرم افزار تحت وب CRM، حتي در يك سفر شخصي نيز ارتباط شما با مجموعه كاري قطع نشده و مي توانيد در هر زمان كارهاي عقب مانده را انجام دهيد.

بنابراين شركت پيشرو رايانه نرم‌افزار CRM تحت وب و همچنين كارتابل تحت وب را براي استفاده مشتريان گرامي فراهم نموده است.

بخشي از ويژگي‌هاي نرم افزار تحت وب پيشرو به شرح ذيل مي‌باشد:

  1. همخواني با نسخه تحت ويندوز
  2. قابليت اجرا بدون نياز به نصب هرگونه نرم افزار روي كلاينت
  3. عدم محدوديت كاربر(تعداد كاربر نامحدود)
  4. نياز به حداقل سيستم جهت اجرا
  5. ظاهر زيبا، ساده و كاربر پسند
  6. سرعت و امنيت بالا
  7. قابليت استفاده بدون مرز جغرافيايي
  8. قابل استفاده روي گوشي هاي هوشمند و تبلت
  9. تعيين سطح دسترسي كاربر (همانند نسخه ويندوز)
  10. در صورت نياز به اعمال تغييرات در نرم افزار، به طور همزمان براي تمام كاربران تغييرات اعمال مي‌شود
محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس