شركت مهندسي پيشرو رايانه امكان دسترسي به كارتابل تحت وب همزمان با كارتابل آفلاين و نيز CRM تحت وب مطابق با نرم افزار آفلاين را فراهم نموده است. با استفاده از كارتابل تحت وب، بدون درنظر گرفتن محدوده جغرافيايي و در هر ساعت از شبانه روز مي‌توانيد به دفتر كار خود دسترسي داشته و با استفاده از CRM تحت وب در هر زمان  به اطلاعات مشتريان و تيكت هاي مربوطه دسترسي داشته باشيد.

 

كاربران مي‌توانند با همان نام كاربري و رمز ورود به سيستم خود كه در نرم افزارCRM آفلاين مورد استفاده قرار مي‌گيرد وارد نسخه تحت وب شده و به كارها رسيدگي نمايند. مجوزهاي دسترسي نيز همانند نسخه CRM آفلاين  مي‌باشد.

براي ورود به نسخه تحت وب كافيست در بخش آدرس مرورگر وب رايانه، تبلت و يا گوشي تلفن همراه خود آدرس مربوط به سرور را درج نماييد. در اين صورت با بخش ورود به نرم افزار مواجه مي‌شويد كه كافيست نام كاربري و رمز عبور خود را جهت ورود درج نماييد.

 تعريف كارتابل در CRMپيشرو

در ادامه به معرفي اجمالي بخش هايي از كارتابل تحت وب و نيز CRM تحت وب نرم‌افزار پيشرو مي‌پردازيم:

 

كارتابل تحت وب:
كاربر به همان كارتابل آفلاين كه در شبكه داخلي استفاده مي‌نمايد به صورت آنلاين و تحت وب دسترسي  خواهد داشت.

در كارتابل تحت وب، امكان پيگيري، ارجاع و ثبت عمليات بر روي تيكت فراهم شده است. اين امكانات كاربر را از كارتابل تحت شبكه بي‌نياز مي‌كند.

تعريف كارتابل در CRMپيشرو

همانطور كه از نام كارتابل تحت وب پيداست، بسيار محدود بوده و تنها امكان پيگيري كارتابل را دارا مي‌باشد. بنابراين جهت دسترسي كامل و تحت وب به بخش هاي مختلف نرم افزار CRM، مي‌توانيد از CRM تحت وب شركت پيشرو رايانه استفاده نماييد.

 

  • CRM تحت وب پيشرو:

 

مي‌توان اذعان داشت تمام امكانات اصلي و مهم موجود در نرم افزار CRM پيشرو، در نسخه تحت وب نيز وجود دارد. در نسخه تحت وب مي‌توانيد به بخش‌هاي تعريف مشتري بالقوه، تعريف مشتري، ثبت تيكت و ... دسترسي داشته باشيد. تمام عمليات ثبت شده در نسخه تحت وب، در ديتابيس ثبت شده و از طريق نسخه آفلاين(تحت ويندوز) نيز قابل دسترسي است.

 

نرم افزار CRM تحت وب پيشرو به دو صورت امكان ثبت تيكت را فراهم نموده است:

  1. ثبت تيكت توسط پرسنل (كاربران) شركت
  2. ثبت تيكت توسط مشتريان شركت

 

  • ثبت تيكت توسط پرسنل (كاربران) شركت:

اين شيوه مخصوص پرسنل بوده و جهت ثبت، پيگيري و انجام كارهاي درون سازماني صورت مي‌پذيرد. تيكت هاي ثبت شده مربوط به پرسنل هم در نسخه تحت وب و هم در نسخه ويندوز قابل پيگيري مي‌باشد:

تعريف كارتابل در CRMپيشرو

  • ثبت تيكت توسط مشتريان شركت:

 

اين شيوه مخصوص مشتريان شركت مي‌باشد. بدين صورت كه مشتري با نام كاربري و رمز عبور كه در اختيارشان قرار مي‌گيريد وارد سايت شده و نسبت به اعلام درخواست از طريق ثبت تيكت اقدام مي‌كنند. تيكت هاي ثبت شده از اين طريق تنها از طريق سايت قابل دسترس مي‌باشند.

تعريف كارتابل در CRM پيشرو

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس