مزاياي استفاده از سيستم CRM چيست؟

در بازار نرم افزار هاي بازاريابي تنوع زيادي از سيستم هاي مديريت ارتباط با مشتري(CRM) وجود دارند. سوالي كه اينجا مطرح ميشود اين است كه  چه چيز آن ها را متمايز مي كند؟

  1. سيستم هاي CRM ديتابيس هاي متمركز هستند:

يك نرم افزار CRM تمام اطلاعات شما را در يك جا نگهداري مي‌كند. بنابراين براي بررسي فايل ها هيچ گاه به جستجو و كاويدن فايل هاي خود نياز نخواهيد داشت. چنانچه به صورت سنتي بخواهيد از بين فايل ها به اطلاعات مورد نظر خود دست يابيد مي‌بايست زمان زيادي را براي جستجو بين كاغذها و قفسه ها تلف كنيد. در اين بين اگر پرسنل نيز تغيير كرده باشند اين اتلاف وقت بيشتر خواهد شد. در حالي كه با درج اطلاعات در نرم‌افزار CRM پيشرو مي‌توانيد به راحتي و در كمترين زمان ممكن و با استفاده از بخش هاي جستجو و نيز گزارشات سيستم به اطلاعات مورد نظر دست يابيد.

  1. سيستم هاي CRM ورود اطلاعات را به صورت خودكار انجام مي‌دهند:

با يك سيستم CRM شما هيچ‌گاه به ورود چند باره اطلاعات مربوط به ايميل‌ها، مشتريان و ... نياز نخواهيد داشت. به عنوان مثال در سيستم مديريت ارتباط با مشتري پيشرو رايانه كافييست يك بار اطلاعات مربوط به ايميل را وارد كرده و مجوز دسترسي كاربران به آن را مشخص نماييد. بعد از آن سيستم به صورت خودكار ايميل ها را دريافت خواهد كرد.

مزاياي استفاده از CRMچيست؟

  1. سيستم هاي CRM تمام تاريخچه تعامل هاي مجموعه شما را شامل مي‌شود.

بعضي سيستم هاي CRM مي توانند در كارهاي مربوط به قبل از فروش متوقف شوند؛ مانند توافق بر سر كانورت و تبديل اطلاعات. براي رسيدن به چشم انداز مورد نظر، تمام اين موارد را در نظر داشته باشيد. چنانچه نياز به كانورت و تبديل اطلاعات قبلي و يا استقرار نرم افزار CRM پيشرو داشته باشيد مي‌توانيد از كارشناسان شركت پيشرو رايانه راهنمايي بخواهيد.

  1. سيستم هاي CRM برقراري ارتباط بين اعضاي گروه را تسهيل مي‌كنند:

بعضي سيستم هاي CRM اجازه مي‌دهند كه  اعضاي هر واحد را مشخص كنيد. بعضي ديگر نيز اجازه مي دهند تا تغييرات مديريتي را با يك كليك اعمال نماييد. در سيستم مديريت ارتباط با مشتري پيشرو رايانه مي توانيد پرسنل هر واحد و نيز سرپرست هر واحد را مشخص نموده و در زمان تعريف روال كاري ارتباط لازم را اعمال نماييد. با اين كار، عمليات مربوط به هر پروژه و تيكت در واحد مربوطه گردش خواهد داشت. سرپرست و پرسنل واحد نيز به راحتي قابل تغيير توسط مدير سيستم خواهد بود.

  1. سيستم هاي CRM زمان شما را به شما بر مي‌گردانند:

زمان شما صرف جستجوي ايميل ها و يا بحث بر سر يادآوري اطلاعات گذشته نخواهد شد. با تهيه سيستم CRM پيشرو رايانه و درج گزارشات به صورت منظم، مي توانيد فقط با چند كليك به تاريخچه‌ي كارهاي خود دسترسي داشته باشيد.

 

 

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس