آيا تاكنون به اين فكر كرده ايد كه راه‌اندازي نرم‌افزار CRM يا همان مديريت ارتباط با مشتري چه تأثيري در بهبود روند فروش شركت خواهد داشت؟ آيا تا به حال به ضرورت وجود نرم افزار CRM در مجموعه خود فكر كرديد؟ آيا تابه حال به از دست رفتن اطلاعات خود بعد از ترك پرسنل فروش خود فكر كرده ايد؟ چند درصد از مشتريان شما در اثر فراموشي و گذشت زمان از دست رفته اند؟

 تاثير وجود CRM در شركت ها

 

در ادامه راهكاري جهت انتخاب نرم‌افزار CRM مناسب براي شركت ها ارائه خواهد شد:

  1. ويژگي‌هاي بزرگ را با هزينه‌هاي كوچك به دست آوريد:

بدون صرف هزينه زياد جهت سرور، استخدام كاركنانIT و ...نرم افزار CRM تحت وب مي‌تواند امكان دسترسي‌هاي طبقه‌بندي شده را در كمترين زمان ممكن ارائه دهد.

  1. در چه بخش‌هايي بيشتر به CRM نياز داريد؟

اولويت‌هاي خود را بشناسيد.

  • آيا مي‌خواهيد از نرم افزار CRM جهت ارتقاء بخش فروش و كارمندان آن استفاده كنيد ؟
  • آيا مي‌خواهيد از نرم افزار CRM جهت سامان‌دهي مخاطبان و مشتريان خود استفاده كنيد؟
  • آيا مي‌خواهيد از نرم افزار CRM جهت پيگيري روند فروش استفاده كنيد؟

بعد از تعيين اولويت ها، محصول شركت را بررسي كرده و دوباره اولويت‌بندي را انجام دهيد تا به نتيجه مناسب برسيد.

  1. مهارت كامپيوتري خاصي براي كار با نرم افزار نياز نداشته باشيد:

يك نرم افزار خوب بايد كاربرپسند بوده و راه‌هاي جلوگيري از بروز خطاهاي انساني ناشي از كاربران بدون دانش كامپيوتري در آن پيش‌بيني شده باشد.

  1. هيچ گاه روال كاري ثابت نمي‌ماند:

حداقل اطمينان حاصل كنيد نرم افزاري كه انتخاب كرديد امكان مرتب‌سازي گزارش‌ها، اعمال فيلتر هاي مختلف در زمان گزارش‌گيري و مرتب سازي آن ها را داشته و اين امكان را به شما مي‌دهد كه هر زمان كه لازم بود واحد ها و روال كاري تعريف شده در نرم افزار را ويرايش يا حذف كرده و يا واحد و روال جديد تعريف كنيد.

  1. به آينده فكر كنيد:

همانگونه كه شركت شما رو به رشد مي‌باشد، نرم افزار CRM شما هم مي‌بايست اين توانايي را داشته باشد كه خود را با ويژگي‌ها و حدود شما وفق داده و با كمترين هزينه ممكن آنچه كه به آن نياز داريد را ارائه دهد.

  1. به آينده CRM فكر كنيد... هميشه در دسترس بودن!

يك نرم افزار CRM خوب بايد توانايي استفاده در انواع سيستم عامل ها و تلفن‌هاي همراه را داشته باشد. در صورت تهيه نرم افزار CRM تحت وب، نرم افزار CRM شما هميشه در دسترس شما خواهد بود.

  1. حتما قبل از خريد، نسخه نمايشي‌(دمو) و يا نسخه با زمان محدود(trial) را ببينيد:

به سراغ نرم افزاري برويد كه يك نسخه آزمايشي و يا نسخه با زمان محدود را به شما پيشنهاد دهند. شما و كارمندان شما بايد آن را بررسي كرده و بعد از آن جنبه‌هاي مثبت و منفي آن را ليست نماييد.

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس