ما معتقديم كه با استفاده از يك سيستم CRM استراتژي سرعت حركت در مسير رشد براي مجموعه شما بيشتر خواهد شد. بنابراين ما مي خواهيم با به اشتراك گذاشتن تجربيات خود براي شما، بالا بردن كار شركت خود را در زمينه هايي مانند فروش، بازاريابي و خدمات به مشتريان شما را در اين راه تا نتيجه همراهي خواهيم كرد .

اين تجربيات تا حدي براساس چند هزار پياده سازي و تجربه با چندين مشتري كه با استفاده از نرم افزار CRM پيشرو است.

ما اميدواريم كه اين مقاله به شما كمك كند كه با استفاده از سيستم هاي CRM گزينه هاي بسياري ايجاد گردد تا شما بتوانيد كسب و كار خود را تقويت كرده و رسيدن به اهداف خود نزديك تر ببينيد.

 

 

 1. CRM بسيار بيشتر از يك ابزار فروش

هنگامي كه شركت در حال مشاهده سايت براي انتخاب يك سيستم CRM است، هدف پاسخگويي به نيازهاي بخش فروش خود از جمله پيگيري مشتريان بالقوه و فرصت ها و نتيجه گيري از آنها مي­باشد. اين واقعيت است كه يك سيستم CRM مي تواند براي خيلي از كارهاي بيشتر استفاده گردد اگر فقط شما را به استفاده از فرصت هايي را براي جمع آوري و اشتراك گذاري داده ها ترغيب كند.

در نرم افزار CRM پيشرو، مانند بسياري از شركت هاي ديگر با استفاده از سيستم مديريت بازاريابي و ارتباط با مشتري هدف، پيگيري مشتري بالقوه آغاز شده است.جمع آوري اطلاعات و پيگيري از مشتريان ميتواند شروع كار با CRM باشد و با WorkFlow تعريف شده در نرم افزار توسط شما به يك كار سازمان يافته و يك فروش خوب تبديل خواهد شد. در نتيجه گسترش استفاده از سيستم CRM، ميتواند مجموعه ي شما را به نتيجه اي با ارزش برساند.جمع آوري اطلاعات و  استخراج شده از سيستم به عنوان چارچوبي براي تصميم هاي مهم استراتژيك فعاليت مي­كند.

 1. چالش بزرگ: داده هاي با كيفيت

اولين سرمايه گذاري در يك سيستم مناسب CRM ورود اطلاعات است و ديگري براي پياده سازي آن مي باشد. كل شركت اهميت جمع آوري اطلاعات مربوط به مشتري را پايه ي فعاليت به سوي هدفمندي و توسعه شركت بدانند و براي آن تلاش كنند. معمولا مديران براي مديريت فعاليت هاي روزانه از گزارشات روزانه كه نرم افزار به آنها ميدهد . بخش هاي ديگر، سيستم به صورت روزانه گزارشگيري از عملكرد پرسنل انجام خواهند داد. زماني كه پرسنل با مشتري صحبت و يا پيگيري انجام ميدهد اغلب فراموش خواهند كرد كه چه زماني پيگيري كنند و يا چه صحبتي بين آنها رد و بدن شده است. در نتيجه ممكن است گزارش باعث روند درست و يا دست يابي نتايج مناسب باشيم در غير اين صورت منجر به تصميم گيري بر اساس اطلاعات نادرست خواهد شد.

و به همين دليل با استفاده از نرم افزار CRM پيشرو كليد موفقيت در دستان شما خواهد بود. استفاده از داده هاي سيستم و دستيابي به تجزيه و تحليل معتبر حداقل نياز يك مجموعه با هدفي والا خواهد بود. اما در نظر داشته باشيد كه داده ها كامل و جامع باشند.

 • CRM پيشرو كدام اطلاعات را جمع آوري ميكند؟

در طول ارائه خدمات وپياده سازي هاي انجام شده توسط پرسنل و ارائه و همراهي مشتريان به اهمت قسمت ها و روال هاي كاري مشتريان پي خواهيم برد. با دستيابي به اجماع اطلاعات آنها نوع، طبقه بندي شركت ها و تعيين وضعيت مشتري خواهد بود. اين شفافيت ساده باعث مديريت داده ها از كاركنان و فراهم كردن اطلاعات معتبر براي تصميم گيري هاي استراتژيكي آگاهانه براي آينده خواهد بود.

ما همچنين اين داده ها براي جمع آوري اطلاعات در مورد مشتريان خود استفاده كنيد براي ارائه خدمات مطلوب و پاسخ به سوالات در مورد بازار به طور كلي، عملكرد مديران حساب ما، بازگشت فعاليت هاي بازاريابي، و غيره در زير، ما اين مناطق بررسي و ارائه مثال ها.

اما براي داشتن يك درك كلي از نحوه استفاده از داده ها، پرسش هايي كه از طريق داده هاي CRM مطرح ميگرددرا در زير آورده ايم:

 • خروجي جلسات ما و مشتريان جديد چيست؟
 • نتيجه تماس مديران ما در تماس با رقبا (و آنهايي كه) از دست داده است چيست؟
 • كانال هاي فروش مختلف ما (لغات، SEO، بوم، نمايشگاه ها، و غيره) چقدر درآمد ايجاد ميكند؟
 • چگونه بسياري از مشتريان ما از طريق توصيه هاي مشتري برنده مي شوند؟
 • حاصل يك كمپين بازاريابي به طور خاص چيست؟
 • مواردي كه در آن صنايع ما بهترين هستند، كدامند؟
 • كدام صنعت ممكن است باري ما جالب باشد؟
 • رضايت مندي مشتريان ما در چه مقياسي ميباشد؟

 

در ادامه به تك تك سوالات جواب خواهيم داد

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس