مشتريان امروزي با انواع تبليغات روبه رو ميشوند كه باعث سردرگمي در خريد خواهد شد. ايميل هاي تبليغاني، پيامك هاي مختلف، بيلبوردها و مطبوعات و .....و مهمتر از آن، چگونگي تبليغ و نوع رساندن پيام به مخاطب را ميرساند؟

اين بديهي است كه مشتري در صورت رضايت از كالا يا خدمات شما خود يك بازارياب مي باشد و با معرفي شما ميتواند تاثير بسزايي براي تبليغات كالا يا خدمات شما داشته باشد.

 

 

وداع با يك الگوي واحدي براي همه رويكرد ها

با رونق سريع تكنولوژي مدرن و گسترش كانال هاي رسانه هاي اجتماعي، مشتريان به طور فزاينده اي رشد داشته اند.

در حال حاضر ارتباط در امر بازاريابي و جذب بازار نقش مهمي ايفا مي كنند. امروز، ما در حال صحبت كردن در مورد ظهور يك رويكرد بازاريابي بسيار فردي هستيم كه به طور عمده توسط داده ها و فن آوري هدايت مي شود.

در نتيجه، راه بازاريابان انجام شغل خود و انجام وظيفه اصلي خود را براي افزايش علاقه از طريق يك استراتژي تبديل مشتري  تغيير كرده است كه آن يك سيستم CRM است كه مي تواند به بازاريابان براي بالا رفتن و ماند در بازار كمك كند.

نگاهي به چگونه نرم افزار CRM مي توانيد به شما كمك كند فعاليت هاي خود را بهبود و ايجاد كمپين هاي بازاريابي بهتر در چهار زمينه راه اندازي كنيد:

  1. هدف قرار دادن متمركز

يكي از سخت ترين كارها براي بازاريابان اين است را از به داده ها و اطلاعات مشتري نگاه كنند و مشريان بالقوه را از طريق ارسال پيام ها تبليغان و مذاكرات به سمت خريد سوق دهند.

خوشبختانه، نرم افزار CRM كمك مي كند تا بازاريابان از طريق فيلد هاي تعريف شده براي مشتريان، آنها را غربال كرده و با هدف قرار دادن مشتريان بالقوه سودآور و تمركز بر روي آنها قدم هاي سريع تري براي رسيدن به اهداف خود پيدا كنند. نرم افزار CRM شامل اطلاعات مختلف بر رفتار مشتري و ترجيحات آنها خواهد بود كه اجازه مي دهد تا به اقدامات آگاهانه براي جلب رضايت مشتري ايجاد شود و نوع رقابت و رابطه با مشتريان را  بهبود بخشد.

در مقاله بعد با راه هاي ديگر براي ايجاد كمپين هاي بهتر آشنا خواهيم شد

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس