3. بيشتر کار کنيد کمتر زمان صرف کنيد

هنگامي که بازار براي کسب درآمد رقابتي تنگ وجود داشته باشه، کسب و کارهاي بزرگ به دنبال راه هايي براي انجام بيشتر با کمترين هزينه خواهند بود و يکي از سريع ترين راه ها براي پيشبرد و دستيابي به درآمد بيشتر، ساده سازي فرآيندهاي کسب و کار و بهره وري از زمان و بهبود بهره وري فرد است؛ با استفاده از نرم افزار crm و گرفتن گزارشات فروش از نرم افزار ميتوانيد به نتيجه هاي مطلوبي خواهيد رسيد.

پروسه هاي کسب و کار

هر کسب و کاري داراي فرآيندهايي است که بايد هر روز تکرار شود. زمان صرف شده براي وظايف تکراري دستورالعمل، تاخير در ارتباط با مشتري و عدم نظارت بر کار کارشناسان، از دست رفتن مشتري به علت مشغله ي کاري، رعايت نکردند روال و فراموشي کار مشتريان بالفعل مي تواند به کسب و کار منجر شود. در نهايت، فرآيندها باعث ساده سازي و خودکار سازي سازمان ها را قادر مي سازد تا بهترين شيوه ها را اعمال کنند و کارکنان را ترغيب به تمرکز بيشتر بر فعاليت هاي ارزشمند تر کنند.

قابليت هاي کارآمد نرم افزار، سازمان ها را قادر مي سازد تا براي ساده سازي فرآيندهاي وقت گير مانند تأييد بودجه، اجراي برنامه، صدور گواهينامه، هدايت مسيريابي، ارائه RFP، پيگيري فروش، مديريت مرجع، گزارشات فروش، پيگيري، ثبت قرار ملاقات، يادآوري قرار، يادآوري پرداخت ها و ........ در بيشتر اين فرآيندها مي توانند به صورت خودکار انجام شود و کارکنان بيشتر بتوانند بر قابليت هاي اصلي خود تمرکز کنند. گردش کار همچنين مي تواند ميزان روند فرايند را مشخص کند. به عنوان مثال اگر در فرايند فروش به مرحله ثبت پيش فاکتور برسد به طور خودکار براي مشتري پيامکي مبني بر آن برمرحله براي مشتري ارسال شود.

راه ديگري براي استفاده از قابليت هاي گردش کار خودکار سازي فرايندهاي کسب و کار مي باشد. به عنوان مثال، گردش کار مي تواند براي دستيابي به يک رويکرد جامع به فروش با استفاده از بهترين شيوه هاي هدايت به هدف نهايي، تعريف يک روش فروش عمومي و ساده سازي قابل اجرا خواهد بود. سازمان ها مي توانند هر مرحله در فرايند فروش را مدل سازي کنند، يک جريان ايده آل را تعيين کنند و اطمينان حاصل کنند که تمام معيارها برآورده شده و داده ها قبل از اينکه معامله به مرحله بعدي برسد گرفته شود. سازمانها همچنين بايد بتوانند متد هاي فروش مدر را به کار گيرند و اين روش ها را در راه حل CRM خود نهادينه سازند.

 

 

نرم افزار CRM پيشرو (مديريت ارتباط با مشتري) شامل قابليت هاي قدرتمند در عين حال بصري است که سازمان ها براي ساده سازي کارهاي روزمره و همچنين فرايندهاي کسب و کار سازمان براي بهبود بهره وري عملياتي خود از استفاده کنند.

بهبود کارايي شخصي

بهره وري شخصي با استفاده از نرم افزار CRM و استفاده از قابليت هاي آن از جمله کارتابل کارکنان باعث کمتر شدن اتلاف وقت و هزينه خواهد شد. هنگامي که کاربران ابزاري کارآمد داشته باشند و با استفاده از work flow، کارها را به صورت خودکار توسط نرم افزار پيش ببرند پس به آنها کمک مي کند تا کار خود را بهتر انجام دهند و ارزش بيشتري براي کسب و کار قائل شوند.

با استفاده از راه حل هاي CRM سنتي، کاربران اغلب مجبور به تغييرات رفتاري قابل توجه براي استفاده از سيستم هستند، که باعث کند شدن پذيرش و مانع شدن مي شود

  بهره وري از نرم افزار CRM پيشرو با فراهم آوردن ظاهر آسان (user friendly) و با استفاده از ابزار معمولي به آنها کمک مي کند تا سريعا وظايف خود را انجام دهند. براي مثال، با استفاده از فيلد جستجو، کاربران مي توانند مخاطبين موجود در دفترچه تلفن را که شماره 2 در شماره تلفن آنها هست را پيداکرده و سريعا به اطلاعات جزئي تر دسترسي پيدا کنند. پيام، ايميل ها، قرارملاقات و تماس هاي تلفني با اطلاعات مشتري ارتباط برقرار کند؛ در حقيقت براي ردياب اطلاعات مشتري به راحتي امکان پذير ميباشد.

يکي ديگر از امکانات CRM پيشرو از بين بردن اطلاعات تکراري و ناقص ميباشد. اگر کارکنان روشي داشته باشند که به طور خودکار داده هاي تکراري را شناسايي کند، مي توان از هدر رفته وقت براي ثبت اطلاعات تکراري جلوگيري کرد. مسئله جلوگيري از ثبت اطلاعات نافص موردي هست که در کار و روال فروش به شدت مهم مي باشد، به طوري که اگر اطلاعات مشتري که احتمال بالفعل شدند آن زياد باشد به صورت ناقص ثبت شود باعث ميشود که مشتري پيگيري نشود و يک فرصت مناسب از بين برود. اين که در فرم مشتري –چه واقعي و چه مشتري باقوه- فيلد هاي اجباري داشته باشند که در صورتي که  به طور مثال فيلد شماره و نام اگر اجباري باشد راهي براي دسترسي به مشتري خواهيد داشت. و اگر اطلاعات مشتري تکراري باشد به طور مثال اگر شماره تلفن و يا موبايلي که ثبت کرديد براي اطلاعات مشتري قبلي استفاده شده باشد زمان ثبت آن به شما آلارم خواهد داد و به شما دسترسي به اطلاعات مشتري قبلي را خواهد داد.

نرم افزار CRM پيشرو با امکاناتي جهت صرفه جويي در زمان را فراهم مي کند که به کاهش زمان صرف شده در کارهاي اداري و بهبود بهره وري کمک مي کند.

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس