4.کاهش هزينه هاي عملياتي

با کاهش هزينه هاي سازمان، قطعا ارزشمند است. اين مهم توسط نرم افزار crm پيشرو قابل پيشبرد خواهد بود. کاهش هزينه در دو روش اصلي زير امکان پذير ميشود.

صرفه جويي در وقت

در حالي که هر شرکت مي خواهد خدمات به مشتري برتر ارائه دهد، اين هدف بايد با کاهش هزينه ها متعادل شود.

يکي از سريع ترين راه هاي به حداقل رساندن هزينه ها از طريق استفاده از نرم افزار اتوماسيون است. با اتومانيک کردند و چيدمان درست روال هاي کاري در نرم افزار ميتوانيد سهولت کار را بالا برده و با بررسي کار پرسنلي ب کار آنها نظارت داشته باشيد. نشان دادن اطلاعات مشتري، دسترسي سريع به آنها، ثبت جامعه اطلاعات مشتري، گزارشگيري هاي مديريتي از اطلاعات و ...... وبا افزايش بهره وري از زمان کارمندان خواهد بود.

عوامل توانمند سازي براي حل مسائل نيز يک راه موثر براي کنترل هزينه هاي خدمات است. هنگامي که نمايندگان دسترسي آسان به کارتابل هاي تعبيه شده مشتري، موارد خدمات، خريد و سابقه و ابزارهاي قوي مديريت دانش را دارند، مي توانند مشکلات را سريع تر حل کنند. مديريت دانش به طور خاص قدرتمندتر از آن است که بخشي از راه حل CRM باشد، زيرا اطلاعات مشتري زمينه را افزايش مي دهد و ربط مطالب مقدماتي دانش را بهبود مي بخشد. اين به نوبه خود به سازمان ها اجازه مي دهد تا سرعت خدمات را افزايش دهند و نرخ هاي اولويت تماس را افزايش دهند.

اما در بازار امروز، مشتريان بيشتري نيز انتظار دارند که بتوانند نيازهاي خود را تامين کنند. آنها مي خواهند به يک وب سايت شرکت برويد و جزئيات حساب خود را مديريت، اطلاعات مربوط به محصول را دانلود کنيد، مسائل را حل کنند، و از نظر راحتي خود، بازديد از خدمات منظم را انجام دهيد. بهره گيري از اين روند با ارائه پورتال خودآموزي بصري است که به مشتريان کمک مي کند در حالي که در عين حال کاهش ميزان بار کارکنان را کاهش مي دهد.

نرم افزار CRM پيشرو سازمان ها را با ترکيب مناسب از توانمند سازي عامل، اتوماسيون و قابليت هاي خود براي عمليات خدمات پس از فروش با هزينه بالا تر فراهم مي کند.

 

 

کاهش هزينه ها از طريق تثبيت

يکي ديگر از راه هاي موثر کاهش هزينه ها، تقويت سيستم ها و به دست آوردن يک محيط تحت وب بهتر است.

يکي از اولين زمينه هايي براي تحکيم، ارائه اطلاعات يا رابط کاربري (UI) است. کاربران مجبور هستند که به صورت تکراري در بين برنامه هاي متعدد به منظور انجام کار روزانه خود، بين نرم افزار ها ارتباط برقرار ميباشد تا از اطلاف وقت جلو گيري شود. اين که آيا کارکنان کمپين ها را اجرا مي کنند، کار معامله فروش، به روز رساني اطلاعات مشتري، تحقيق در مورد خدمات مشتري يا سفارش، بايد قادر به انجام اين کار در يک سيستم واحد باشند. راه حل هاي CRM سازماني نه تنها يک متوقف مغازه را براي تعاملات مشتري فراهم مي کند، بلکه بايد ابزارهاي پيکربندي آسان براي استفاده را نيز فراهم کند که به سازمان ها اجازه مي دهد که اطلاعات خود را براي کسب و کار خود ترتيب دهند و بهينه سازي کنند. با استاندارد سازي توابع مديريت مشتري در يک UI، شرکت ها مي توانند هزينه هاي تعمير و نگهداري و تعمير و نگهداري سيستم را کاهش دهند.

تثبيت داده بالقوه نه تنها براي کاهش هزينه هاي مربوط به ذخيره و نگهداري داده ها بلکه همچنين براي ايجاد اطلاعات مناسب تر است. بيش از حد بسياري از سازمان ها با مجموعه اي از سيستم هاي ذخيره سازي داده هاي مشتري ناراحت هستند. اغلب همپوشاني وجود دارد، هر کدام از آنها يک نمايش جزئي از مشتري ارائه مي دهد. اين به نوبه خود منجر به چرخه هاي هدر رفته، تلاش هاي تکراري و افزايش هزينه ها مي شود به اين دليل که منابع فناوري اطلاعات صرف تلاش براي حل اختلافات داده ها مي شوند. در پايان روز، سازمانها نياز به "يک نسخه از حقيقت" دارند وقتي که به اطلاعات مشتري و مزاياي هزينه که با آن مي آيند.

راه ديگر براي کاهش هزينه ها، استفاده از راه حل CRM به عنوان يک پلت فرم براي توسعه است. سازمانها مي توانند به جاي صرف کردن تعداد زيادي دلار و چرخه توسعه توسعه يافته، برنامه هاي کاربردي نرم افزاري را ساده کرده و ارتباطات کليدي را با سيستم CRM اصلي حفظ کنند. برنامه هاي کاربردي مانند مديريت شهروندي / سازنده، مديريت فروش، مديريت اعطا، مديريت دارايي، مديريت اموال / تسهيلات، مديريت استخدام و رديابي تدارکات، تنها نمونه هايي از برنامه هاي سفارشي است که در نرم افزار CRM پيشرو ساخته شده اند. با ارائه يک پلت فرم آماده براي برنامه هاي کاربردي کسب و کار مرتبط، مديريت بازاريابي و ارتباط با مشتري مي تواند به کاهش هزينه هاي اين پروژه هاي توسعه سفارشي در حالي که راه هاي جديد براي نوآوري هاي تکنولوژيک آينده را کاهش دهد.

نرم افزار CRM پيشرو يک پلت فرم غني براي تحکيم و توسعه است، کمک به شرکت ها براي عمليات ساده و کاهش هزينه هاي IT مي کند.

محصولات مرتبط :مقالات مرتبط :

درخواست تماس