اپلیکیشن باشگاه مشتریان

اصولا هدف از طراحی و اجرای نرم افزار باشگاه مشتریان، ایجاد حس وفاداری مشتری نسبت به سازمان و مجموعه ای است که مشتری حداقل یکبار از امکانات آن سازمان یا مجموعه استفاده نموده است. حال برای برای بوجود آوردن این حس وفاداری، میتوان از روشهای مختلفی استفاده نمود. این روشها میتواند از طریق ایجاد کمپین یا برنامه های مختلف و دخیل نمودن مشتری در این کمپین ها باشد که نمونه های مرتبط با این کمپین ها و برنامه های مختلف از قبیل ثبت امتیاز برای خرید ریالی بیشتر، ثبت امتیاز برای تعداد دفعات مراجعه و ... می باشد.

یا میتوان با استفاده از ابزار قویتر در جهت جلب توجه مشتری تلاش نمود. به عنوان مثال زمانی که سازمان کمپین ها و برنامه های خود را در نرم افزار پیاده سازی نمود، سوالی مطرح این است که نمایش این اطلاعات به مشتری چگونه صورت میپذیرد؟

برای این منظور راههای مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال برای نمایش اطلاعات مربوط به باشگاه مشتریان میتوان از طریق سایت سازمان و ایجاد صفحه مربوط به باشگاه مشتریان اقدام نمود. که شخص در این صفحه میتواند امتیازات به دست آمده، دلایل بدست آوردن این امتیازات و آفرها و تخفیف های مشمول را مشاهده نماید. (CRM) دنبال نمود و باعث پویایی و سوددهی بیشتر مجموعه می گردد.

اما یکی از بهترین و کارآمدترین روشهای اطلاع رسانی به مشتریان استفاده از اپلیکیشن باشگاه مشتریان میباشد. به این ترتیب که پس از نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، شخص با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود وارد برنامه میشود و امکانات مختلفی را مشاهده مینماید. از جمله ی این امکانات میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نمایش امتیازات و بر مبنای این امتیازکسب شده، رتبه شخص
  • نمایش نحوه ی رسیدن به این امتیاز
  • نمایش آفرها و تخفیف های مرتبط با این رتبه
  • امکان استفاده از تخفیف ها و ثبت سفارش جدید برای مشتری
  • نمایش سفارشات ثبت شده
  • نمایش گزارش های نموداری از خرید مشتری در روزها و ماههای مختلف
  • صفحه ای جهت اطلاع رسانی سازمان به مشتری
  • سرگرمی ها و قرعه کشی های مختلف

همانطور که مشاهده میگردد با توجه اینکه دسترسی شخص به این امکانات از طریق گوشی خود میباشد، سرعت استفاده از این اپلیکیشن بسیار بالاتر از استفاده از سایت میباشد. بنا بر این این ابزار در مقایسه با سایت ابزار قویتری محسوب میگردد. شرکت به سامان پیشرو رایانه با استفاده از اپلیکیشن باشگاه مشتریان سعی نموده است که امکانات متنوع تری در اختیار سازمان ها و نهاد های مختلف قرار داده تا آن سازمانها بتوانند با استفاده از این ابزار و نرم افزار CRM سرعت خدمات دهی به مشتریان خود را بالا ببرند. در زیر چند نمونه از عکسهای مرتبط با باشگاه مشتریان را ملاحظه میفرمایید:

اپلیکیشن باشگاه مشتریان
اپلیکیشن باشگاه مشتریان
اپلیکیشن باشگاه مشتریان
اپلیکیشن باشگاه مشتریان


نرم افزار باشگاه مشتریان
نرم افزار CRM
نرم افزار CRM پروژه محور
نرم افزار CRM مشتری محور
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان
طراحی سایتمقالات مرتبط :درخواست دمو درخواست خرید
درخواست تماس