موقعیت یابی

GPS یا (Global Positining System) یک سیستم ماهواره‌ای است که اطلاعات دقیقی از محل، و زمان را در سراسر دنیا در اختیار کاربرها قرار می‌دهد. سیستم GPS سیگنال‌هایی را ارسال می‌نماید که توسط گیرنده‌های GPS دریافت می‌شود و موقعیت مکانی،‌ سرعت و زمان را در هر جای کره زمین در هر موقع از روز یا شب و در هر شرایط آب و هوایی محاسبه می‌نماید. با نصب این دستگاه بر روی خودرو میتوان موقیعت مکانی خودرو را درهر لحظه بر روی سایت دید که البته برای این منظور نیاز به اینترنت میباشد.

در راستای درخواست‌های بی‌شمار مشتریان مبنی بر استفاده از امکانات سیستم‌های ردیاب در سیستم پخش مویرگی پیشرو، این شرکت اقدام به طراحی فرم‌هایی جهت اتصال به سخت‌افزار GPS، نمایش موقعیت رانندگان در هر لحظه، نمایش مسیرهای پیشنهادی جهت دسترسی سریع به مقصد، نمایش مسیرهای اختصاصی ناحیه مربوط به هر راننده یا ویزیتور، نمایش فعلی و گذشته تمام وسایل نقلیه ناوگان یک شرکت در نقشه های دیجیتال با کیفیت و وضوح بالا، محاسبه دقیق مسافت طی شده و سرعت خودرو و مقایسه دقیق با کیلومتر سنج خودرو و امکاناتی دیگر نموده است و با استفاده از دستگاه GPS با قیمت بسیار پایین نیاز به صرف هزینه جهت تهیه دستگاه‌های گران قیمت را مرتفع نموده است.

درخواست خرید درخواست دمو

VOIP


VOIP

فناوری VOIP تکنولوژی انتقال مکالمات تلفنی روی شبکه یا بستر مبتنی بر داده (Packet) می باشد. در این تکنولوژی اطلاعات صوتی به صورت بسته های دیتا یا Packet روی بستر شبکه منتقل می شود.

سئو


خدمات سئو

فعالان عرصه تجارت الکترونیک، آوردن بیننده به سایت را برای موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین ضروری می دانند. فرقی هم نمی‌کند که سایت چه می‌فروشد و چه خدماتی ارایه می دهد.

خدمات مالی


خدمات مالی

سیستم حسابداری عبارتست از مجموعه ای از اجزای به هم پیوسته در داخل یک موسسه که آثار مالی رویدادهای آن موسسه را به گزارشها و صورتهای مالی تبدیل میکند.

طراحی سایت


طراحی سایت

امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها ، سازمان ها و موسسات یک نیاز نیست بلکه ضرورت است . در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت و تولید و نشر اطلاعات در کوتاهترین زمان از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می باشد. این ویژگی دریک وب سایت حرفه ای که تمامی استانداردهای طراحی سایت و بهینه سازی وب را رعایت کرده بیشتر نمود پیدا می کند و این امر باعث شده تا در بین سایت ها رقابتی در جهت بهتر دیده شدن صورت بپذیرد.
درخواست تماس