طراحی اپلیکیشن های موبایل کاملا اختصاصی

در سال‌های اخیر و با رشد تکنولوژی، تلفن همراه به عنصری تاثیرگذار در زندگی همه تبدیل شده و با روی کار آمدن اپلیکیشن‌های مختلف موبایل، انجام بسیاری از کارها به راحتی قابل انجام شده است. با توجه به اهمیت اپلیکیشن‌های موبایل بسیاری از کسب و کارها بر آن شده‌اند تا بتوانند از این طریق نیز کاربران بیشتری جذب کنند. تمامی کسب و کارها با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و قوی‌تری با کاربران خود برقرار کنند. همچنین با طراحی اپلیکیشن های اختصاصی می‌توان از تمامی رقبا سبقت گرفت و در عصر دیجیتال با قدرت بیشتری حضور داشت. شرکت پیشرو رایانه با تجربه چند ساله در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن‌های تلفن همراه، از پیشگامان این حوضه بوده که بدین منظور از آخرین فناوری‌های روز جهت ارائه هرچه بهتر اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند.

طراحی اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن چیست؟

اپلیکیشن (Application) یا فرم کوتاه شده آن موسوم به App، نرم افزاری است که این امکان را فراهم می آورد تا امور متعددی را به وسیله آن انجام دهید. اپلیکیشن‌های موبایلی به نام Mobile App شناخته می شوند. اکثر آن‌ها با هزینه پایین و حتی به صورت رایگان قابل دانلود هستند. اپلیکیشن‌ها به دسته هایی مانند Web، Native، Hybrid، Killer و Legacy تقسیم می شوند.

علل نیاز به طراحی اپلیکیشن:

• طراحی اپلیکیشن، باعث تأثیر بهتر در روند تبلیغات می‌شود.
• تأثیر مثبت در ارتباط با مشتریان
• شرایط لازم برای دریافت واکنش مشتریان
• با طراحی اپلیکیشن موبایل، همیشه بروز هستید
• هزینه به صرفه طراحی اپلیکیشن موبایل در قبال میزان فروش
• ارتباط با مشتریان در هر موقعیت مکانی
• طراحی اپلیکیشن موبایل، باعث تسریع در روند فروش شما خواهد شد

چگونه شرکت مناسب طراحی اپلیکیشن موبایل انتخاب کنیم؟

شما باید برای انتخاب یک شرکت مناسب به عواملی همچون میزان هزینه‌ای که می‌خواهید مصرف کنید، نوع نمونه کار‌های آن‌ها، نحوه قرارداد و ارائه گزارش کار و ارتباط با شما توجه کنید تا بتوانید از میان گزینه‌های موجود شرکتی مناسب نوع پروژه خود انتخاب کنید

بخشی از نمونه کارهای ما:

اپلیکیشن رویان دارو

برنامه رویان دارو به درخواست شرکت داروسازی رویان دارو جهت نمایش و لیست محصولات تولیدی این شرکت ساخته شده است.

اپلیکیشن قوانین تامین اجتماعی

برنامه قوانین تامین اجتماعی به سفارش موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی ایران به عنوان یک برنامه کتاب خوان برای مطالعه و اطلاع از آخرین قوانین تامین اجتماعی تهیه شده است.

اپلیکیشن فروشگاه تن‌تاک

برنامه فروشگاه آنلاین تن‌تاک به سفارش شرکت تن‌تاک به صورت اختصاصی و با تمرکز بر فروش کفش‌های تولیدی شرکت تن‌تاک تهیه و تولید شده است.

اپلیکیشن پیک‌مپ

برنامه پیک مپ یک برنامه حمل و نقل درون شهری بار مشابه الوپیک، با هدف به حداقل رساندن زمان و هزینه جا‌به‌جایی بار درون شهری تهیه و تولید شده است.مقالات مرتبط :درخواست دمو درخواست خرید راهنمای برنامه رتبه در گوگل
درخواست تماس