امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها ، سازمان ها و موسسات یک نیاز نیست بلکه ضرورت است . در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزارهای ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت و تولید و نشر اطلاعات در کوتاهترین زمان از مهمترین ویژگیهای یک وب سایت می باشد. این ویژگی دریک وب سایت حرفه ای که تمامی استانداردهای طراحی سایت و بهینه سازی وب را رعایت کرده بیشتر نمود پیدا می کند و این امر باعث شده تا در بین سایت ها رقابتی در جهت بهتر دیده شدن صورت بپذیرد. این دیده شده و جذب مخاطب و یا به اصطلاح ایجاد ترافیک سایت مستلزم یک تیم طراحی سایت حرفه ای و خبره بوده تا دانش طراحی سایت و بهینه سازی وب را بداند تا در هنگام طراحی ، سایتی حرفه ای و کاربرپسند را تولید نماید.
این دیده شده و جذب مخاطب و یا به اصطلاح ایجاد ترافیک سایت مستلزم یک تیم طراحی سایت حرفه ای و خبره بوده تا دانش طراحی سایت و بهینه سازی وب را بداند تا در هنگام طراحی ، سایتی حرفه ای و کاربرپسند را تولید نماید.
طراحی سایت به پیشرو رایانه

دلایل استفاده از وب سایت
مدیران در عصر حاضر و در دنیای اینترنت و تجارت الکترونیک برای گسترش کسب و کار خود و فروش بیشتر محصولات بدنبال دیده شدن و تبلیغات هستند . تبلیغات محیطی و بازاریابی رو در رو در تجارت های امروزی که بر پایه اینترنت و دنیای مجازی می باشد شیوه ای سنتی یا به نوعی منسوخ شده می باشد. برای حل این مساله ، وب سایت راه حلی مناسب برای مدیران صاحب کسب و کار می باشد.

وب سایت ها صفحات پویا و ویترینی شبانه روزی و 24 ساعته هستند که بدون هزینه زیاد جهت ساخت و نگهداری ، حجم بسیار بزرگ و غیرقابل باوری از کاربران و مشتریان را برای شما آورده و تبلیغات شما را به بهترین حالت و در تمام زمان ها انجام می دهد. وب سایت ها انواع مختلفی را دارا می باشند که نوعی از آنها ثابت بوده و جنبه اطلاع رسانی را دارند که به این دسته از وب سایت ها ، سایت استاتیک گفته می شود . نوع دیگر و مدل هوشمندتر آن وب سایت داینامیک بوده که قابلیت تغییر و واکنش به هر کاربر را دارند. این بدین معناست که وب سایت به ازای هر درخواستی که مشتری ارسال می کند پاسخی مطابق آن را برگردانده که همین روند باعث پویایی و ارتباط بین سایت و کاربر می شود، نوع دیگری از وب سایت نقش کلیدی در سازمان و یا شرکت را داشته و پل ارتباطی بین مشتری، سازمان، پرتال خبری، اتوماسیون اداری و بازاریابی اینترنتی را دارا می باشد، چنین وب سایتی در صورت طراحی مناسب می تواند باعث رشد فروش، کیفیت سرویس دهی و بالا رفتن راندمان شرکت گردد.

پویایی و انعطاف وب سایت به اندازه ای است که می توان از آنها حتی بعنوان ویترین مناسبی برای فروش محصولات استفاده کرد و یا به اصطلاح فروشگاه اینترنتی را راه اندازی نمود که در آن بدون محدودیت فضا و مکان محصولات خود را دسته بندی کرده و به فروش رساند.
تیم طراحی شرکت به سامان پیشرو رایانه در امر طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی و طراحی پرتال خبری پیشرو بوده و با بهره گیری از متخصصین باتجربه و کارآزموده خود و با استفاده از آخرین و بروزترین تکنولوژی های طراحی سایت و بهینه سازی وب این هدف را در سر می پروراند تا در مسیر پرتلاطم و پر فراز و نشیب تبلیغات و تجارت الکترونیک این ماموریت را بخوبی انجام داده و همراه مدیران نواندیش و کارآفرین باشد.

روال طراحی سایت
گام اول : جمع آوری اطلاعات و بررسی نیاز مشتری
گام اول در روال طراحی سایت دریافت اطلاعات و ایده مشتری می باشد . ایده ای که مشتری در ذهن پرورانده تا بتواند از طریق بستری به نام سایت به ان برسد. این گام مهمترین مرحله در موفقیت مشتری در کسب و کار خود می باشد زیرا پایه و اساس سایت از همین لطلاعات ساخته خواهد شد.
گام دوم : ارایه مشاوره و پیشنهاد فنی رایگان به پیشرو
گام دوم مشاوره رایگان متخصصیت وب و طراحی سایت شرکت به پیشرو می باشد. متخصصین ما با آنالیز اطلاعات دریافتی مشتری و در نظر گرفتن مخاطبین آن نقشه سایت را کشیده و ارایه می دهد . این گام مستلزم تجربه تیم آنالیز بوده که تیم تحلیل گر و آنالیز پیشرو در این امر پیشرو و پیشتاز می باشد.
گام سوم : طراحی پوسته و رابط گرافیکی سایت
گام سوم و گامی که می تواند ترافیک سایت را تامین و تضمین کند رابط گرافیکی یا همان ظاهر سایت می باشد. این فرآیند با در نظرگرفتن موضوعات مرتبط با روانشناسی رنگها ، روانشناسی جنسیت ها ، توازن اجزای سایت و بهینه سازی وب سایت به مشتری ارائه می گردد.
گام چهارم : پیاده سازی و توسعه
Document مشتری که حاصل جمع بندی سه گام قبل می باشد تحویل تیم فنی و برنامه نویسی داده می شود. این تیم با زمانبندی اعلام شده پروژه را آماده و تحویل واحد تست می دهند.
گام پنجم : تست و تحویل
سایت طراحی شده از تیم فنی به تیم تست رفته و بعد از تست آن تحویل مشتری داده شده و راه اندازی می شود.
گام ششم : نگهداری و بهینه سازی
بعد از راه اندازی سایت نوبت به معرفی آن به کاربران و مخاطبان می باشد . فرآیند معرفی که شامل یک سری از تکنیک های سئو از قبیل : ثبت نام در موتورهای جستجوگر ، بهینه سازی وب سایت ، مدیریت کلمات کلیدی ، مدیریت عناوین سایت و موارد دیگر می باشد در این گام صورت می پذیرد.


مقالات مرتبط :درخواست خرید
درخواست تماس