فروشگاه اینترنتی

سبک زندگی امروزی باعث شده تا انسانها هر چه بیشتر به سمت استفاده از اینترنت در جهت پیشبرد اهداف روزمره‌شان پیش بروند. این اهداف ممکن است در زمینه کاری یا موارد دیگر باشد. یکی از مواردی که روز به روز اهمیت آن بالاتر رفته و فروشندگان به سمت آن سوق پیدا کرده‌اند، استفاده از فروشگاه الکترونیک جهت فروش محصولات هر شرکت می‌باشد. این نوع فروش که به خصوص در چند سال اخیر در ایران نیز رواج پیدا کرده، دارای مزایای زیادی بوده که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- عدم صرف وقت جهت رفتن به فروشگاه فروشنده و اتلاف وقت و هزینه در این رابطه
2- کاهش رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهر و ...
3- سرعت برقراری ارتباط بین خریدار و فروشنده
4- امکان بررسی محصولات بدون وجود عامل مزاحم
5- خرید بدون واسطه و سهولت دریافت کالا بعد از خرید

با توجه به موارد مورد اشاره و افزایش روز افزون فروشگاه‌های اینترنتی، تشخیص اینکه از کدام فروشگاه و چه محصولی خریداری شود کم کم تبدیل به مساله‌ای برای خریداران شده است که بتوانند کیفیت محصول خریداری شده و هم‌چنین کیفیت خدمات فروشنده را نسبت به دیگر فروشگاه‌ها تشخیص بدهند، در این راستا شرکت به سامان پیشرو رایانه با بهره‌گیری از پرسنل مجرب در این زمینه توانسته است محصولات فروشگاهی خود را با پایین‌ترین قیمت ممکن و امکان ارسال سریع به مشتریان و در صورت لزوم ارایه خدمات مورد نظر در اختیار خریداران گرامی قرار دهد.

امکانات پایه فروشگاه اینترنتی :
 • مدیریت سفارشات
 • مدیریت گروه مشخصات
 • مدیریت محصولات
 • مدیریت سلسله مراتب کالا
 • مدیریت گروه کالا
 • مدیریت نوع کالا
 • مدیریت محصول (کالا)
 • مدیریت بسته های تخفیف
 • مدیریت محتوا
 • مدیریت منو - دو سطحی
 • مدیریت منو - سه سطحی
 • مدیریت اخبار
 • مدیریت لوگو و تنظیمات صفحه اصلی
 • مدیریت ایرادات و اصلاحات بانک اطلاعاتی
 • مدیریت بخش Header و Footer
 • مدیریت اسلایدشو


بخش مدیریت سفارشات

در بخش مدیریت سفارشات لیست تمامی سفارشات براساس زمان سفارش محصول لیست می گردد. مشخصات سفارش دهنده ، مشخصات گیرنده ، مشاهده جزییات هر سفارش به همراه شیوه پرداخت آن و موارد دیگر در این لیست جهت گزارش گیری وجود دارد.


بخش مدیریت سفارشات-فروشگاه اینترنتی

بخش مدیریت گروه کالا

در این بخش اولین سطح از سلسله مراتب کالا تعریف می گردد. بخشی که کلیه محصولات در زیر مجموعه این گروه ها قرار گرفته و دربرگیرنده کلی ترین قسمت در تقسیم بندی کالا می باشد.


-فروشگاه اینترنتی-بخش مدیریت گروه کالا

بخش مدیریت نوع کالا

در این بخش دومین سطح از سلسله مراتب کالا تعریف می گیردد. هر یک از این نوه های کالا می بایست زیر مجموعه یکی از گرو ها باشد. در این بخش همچنین مشخصه های مناسب هر نوع تعریف می گردد.
بعنوان مثال اگر نوع کالا تحت عنوان اسپری وجود داشتته باشد و بخواهیم برای اسپری مشخصه ای بنام رایحه تعریف کنیم در این بخش مدیریت می شود.


فروشگاه اینترنتی-بخش مدیریت نوع کالا

بخش مدیریت کالا

تمامی کالا ها و محصولات بهمراه تمامی اطلاعات از جمله قیمت ، کد ، توضیحات ، بارکد ، وزن ، کلمه کلیدی(سئو) ، تصاویر کالا و .. در این بخش انجام می گردد.
در فروشگاه اینترنتی به پیشرو رایانه امکان جالبی وجود دارد که می توان تعدادی از کالاها را به دلخواه تحت عنوان کالاهای پیشنهادی ، کالاهای پرفروش و یا آخرین محصولات و یا هر عنوان دیگری تعریف کنیم تا در صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی مشاهده شود.


بخش مدیریت کالا-فروشگاه اینترنتی

بخش مدیریت اخبار

مهمترین بخش در سایت و فروشگاه اینترنتی تولید محتوا می باشد. یکی از ابزارهای تولید محتوا که تاثیر بسزایی بر روی سئو و رنکینگ سایت دارد ، بخش اخبار سایت می باشد. در این فروشگاه اینترنتی امکان گروه بندی اخبار به تعداد دلخواه وجود دارد که می توان در هر یک از این گروه ها به تعداد نامحدود خبر تعریف و منتشر نمود. نکته مهم در این بخش ابزار ادیتور حرفه ای ان بوده که می توانید متن خود را به راحتی تایپ کرده و از تمامی امکانات ورد در این ادیتور بهره مند شوید.


فروشگاه اینترنتی-بخش مدیریت اخبار

بخش مدیریت Footer

بخش Footer فروشگاه اینترنتی دارای سه ستون داینامیک می باشد. در این ستون ها می توان عنوان و لینک قرار داده که کاربر بعد از کلیک بر روی آنها به صفحه مورد نظر هدایت شود. جابجایی سطرها و ستون ها در این بخش داینامیک بوده و براحتی می توانید لینک های خود را جابجا و اطلاح نمایید.


بخش مدیریت Footer-فروشگاه اینترنتی

بخش مدیریت منوها

منوهای فروشگاه اینترنتی بسیار جذاب ، پرکاربرد و کاربرپسند می باشد. نحوه طراحی این منو به گونه ای است که اگر سلسله مراتب محصولات در N سطح هم بود براحتی در این منو گنجانده شده و به کاربران نمایش داده شود.
منوها در سه سطح بوده که در سطح یک و دو عنوان و دسته بندی منوها وجود دارد و در سطح سوم محصولات یا گروهی از محصولات یا مشخصه ای از محصولات قرار می گیرد. یکی دیگر از امکانات منو انتخاب تصویر مناسب برای هر منو و متناسب با محتویات چیده سده در آن می باشد.


بخش مدیریت منوها-فروشگاه اینترنتی
درخواست تماس